134 Paid Entries

 
200022658Simon HORSFIELDKatie BURRIDGEASA THORNEY ISLAND SC
42056108Alice DAVISOliver RAYNERGREAT MOOR SC/ DRAYCOTE WATER SC
42052066Jaydon OWUSUAzat ULUTASGREIG CITY ACADEMY
42056467Kuba STAITEJoey TAYLORHAYLING ISLAND SAILING CLUB
42055107Abbey MUMFORDEvie HERRINGTONDOWNS SAILING CLUB
42056383Megan FARREREllie RUSHEMSWORTH SC
42056007Julia STAITEBettine HARRISHISC
42055242Harry GEORGEArlo BRAUNDLYMINGTON
42056339Heather QUINNFinlay OLIVERNOTTINGHAMSHIRE COUNTY SAILING CLUB
42053959Amber HALEBea GREENFIELDPOOLE YC / OXFORD SC
42055482Henry HEATHCOTEHector BENNETTRLYMYC
42053645Scarlett CAWTHORNECally TERKELSENSHUSTOKE SAILING CLUB
42055854Joe WARWICKERHugo VALENTINESHOREHAM AND BOUGH BEECH
42055871Oliver MEADOWCROFTOscar CAWTHORNEUPPER THAMES SC
42054983Louise DAVISAlicia CONDIEWARSASH SAILING CLUB
42054059Oli HALEJosh DUVALLEPOOLE YC
5059215Roger GILBERTBen MCGRANENETLEY SC
5059196Penny CLARKRussell CLARKSBSC RNSA
5059085Charlie WALTERSDougal CRAMDATCHET WATER SC
B14747Sam WATSONGeoff EDWARDSNANTWICH
Blaze799Richard BOTTINGDRAYCOTE WATER
Challenger281Jack ALDERDICERUTLAND SAILING CLUB
Challenger312Val MILLWARDRUTLAND SAILING CLUB
Contender695Graeme WILLCOXNETLEY SAILING CLUB
Contender2708Ed PRESLEYCASTLE COVE
Contender2706Stuart JONESDATCHET WATER SC
D-Zero328Thomas SOUTHWELLHILL HEAD SAILING CLUB
D-Zero181Gordon STEWARTNHEBSC
D-Zero66David VALENTINEEMSWORTH SLIPPER SAILING CLUB
D-Zero191Nigel AUSTINCRANSLEY SC
D-Zero308Gareth GRIFFITHSSHOREHAM SC
Enterprise22456Nigel BIRDAndy BIRDRY!
Finn83George COLESCARSINGTON SAILING CLUB
Fireball15130Dan JOHNSONBen LATHAMWESTON SC
Fireball15123Matt BURGEChristian BirrellPOOLE YC
Fireball15144Chips HOWARTHVyv TOWNENDBOUGH BEECH SC
GP1414261Andy SMITHPhil HODGKINSBASSENTHWAITE
GP1414178Lawrence CREASERChris THORNEHOLLOWELL SC
GP1414253James GOODFELLOWRick CORNESARDLEIGH SAILING CLUB
Hadron H2141Nick CRAIGBURGHFIELD FRENSHAM
Hadron H2115Richard LEFTLEYBURGHFIELD SAILING CLUB
Hornet2176Gareth RUSSELLGareth LincolnPAXTON LAKES SC
Int Moth - No foils2994Doug PYBUSQUEEN MARY SC
K1117Hilly KINGFRENSHAM POND SC
K173Ian DUKEDATCHET WATER SAILING CLUB
K162Mike BECKETTDATCHET WATER SC
Laser (ILCA 7)211324Rhys JONESCARDIFF YACHT CLUB
Laser (ILCA 7)208506Ediz TURKOGLUDWSC
Laser (ILCA 7)178223Killian MAGEEDATCHET WATER SAILING CLUB
Laser (ILCA 7)215390Tom BRINDLEYREDESMERE SC
Laser (ILCA 7)173311Jaydon OWUSUGREIG CITY ACADEMY
Laser 4.7 (ILCA 4)216601Antonio PASCALIIBRSC
Laser 4.7 (ILCA 4)204013Lauren ATTWELLRUTLAND SC
Laser 4.7 (ILCA 4)216648Max STEELEWHSC/ WSC
Laser Radial (ILCA 6)215421Will SUNDERLANDDRAYCOTE WATER
Laser Radial (ILCA 6)164918John CANTERITH YACHT CLUB
Laser Radial (ILCA 6)209425Carys ATTWELLRUTLAND SC
Laser Radial (ILCA 6)197361Ben OSBORNEMAIDENHEAD SAILING CLUB
Laser Radial (ILCA 6)184765Thomas KNIGHTMAIDENHEAD SAILING CLUB
Laser Radial (ILCA 6)202411Oliver YATESISLAND BARN / BURGHFIELD
Laser Radial (ILCA 6)204005Kai HOCKLEYGREIG CITY ACADEMY
Laser Radial (ILCA 6)211322Natalya WILLIAMSDATCHET WATER SAILING CLUB
Merlin Rocket3759Thomas GILLARDRachael RHODESSHSC/SVSC
Merlin Rocket3746James WELLSAnna AYLWARDSTARCROSS
Merlin Rocket3804Ian DobsonCharlotte FildesBURWAIN SC
Merlin Rocket3776Nick CRAIGTobytastic LEWISBURGHFIELD FRENSHAM
Merlin Rocket3802Simon POTTSRoger PHILLIPSBURGHFIELD SC
Merlin Rocket3775Alan KRALINGPete NICHOLSONWALDRINGFIELD
Miracle4114Graham WATTSHelen JACKSSTAUNTON HAROLD
Musto Skiff614Ben CLEGGBRIGHTLINGSEA SAILING CLUB
Musto Skiff567Eddie BRIDLEBRIGHTLINGSEA SC
Musto Skiff090Jamie FREEMANBRIGHTLINGSEA SAILING CLUB
Norfolk Punt94Colin MURRAYOly MURRAYINVERGORDON BOATING CLUB
OK91Sam THOMPSONRNSA
Osprey1291Alex NICK WILLISNick WILLISHISC
Osprey1369Roger BLAKEJames BLAKEGREAT MOOR SAILING CLUB
Osprey1175Emma STEVENSONTim BOWDENWEYMOUTH
Phantom1280Ian STONEMAIDENHEAD SC
RS Aero 51566Abby HIRELTSC
RS Aero 52057Curtis MCKAYQUEEN MARY
RS Aero 51705Kate WHARMBYLTSC/RLYMYC
RS Aero 52966David PEATYDRAYCOTT SAILING CUB
RS Aero 51068Arthur BAILEYBURGHFIELD/OXFORD SC
RS Aero 51305Oskar SHEPHERDGREAT MOOR
RS Aero 72890Andrew RAWSONWESTON SAILING CLUB
RS Aero 73000Steve NORBURYWARSASH
RS Aero 73127Fred BARRYWARSASH
RS Aero 72384Simon GEYMANDATCHET WATER SC/ LYMINGTON TOWN SC
RS Aero 72603Ellie CRAIGDRAYCOTE WATER
RS Aero 73193Peter BARTONLYMINGTON TOWN SC
RS Aero 72439Tim HIRELTSC
RS Aero 73437Sam METTAMPAPERCOURT SC
RS Aero 71457Charlie ROOMEDATCHET WATER SAILING CLUB
RS Aero 71813Simon ETTERDATCHET WATER SAILING CLUB
RS Aero 72504George HOSKINSDATCHET WATER SC
RS Aero 92839Richard BENTLEYFSC
RS Aero 92891Chris LARRDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
RS Feva XL1Isabelle RANDLEOliver LAINGDATCHET WATER SAILING CLUB
RS Feva XL922Theo BURNSeb LAINGDWSC
RS Feva XL5764Matthew RAYNERTilda BRAYSHAYYORKSHIRE DALES SC
RS Feva XL6047Arthur GREAVESAngus MCEWENDATCHET WATER SC
RS Vareo162Nick CRICKMOREWAVENEY & OULTON BROAD
RS Vareo407Luke FISHEREMBERTON PARK SC
RS100 8.4239Matt JOHNSONWEIR WOOD SC
RS2001452Alistair HODGSONElla SPAINRYA
RS2001039Tom GOODEYRichard THOMASBROADSTAIRS SC
RS2001628Matt FOWLERLynne RATCLIFFEPEVENSEY BAY SAILING CLUB
RS400971Simon KITCHENAbbi HOOPERGRAFHAM WATER SC
RS4001340Stuart HARRISToby ATHERTONBANBURY SAILING CLUB
RS8001144Thomas MORRISGuy FILLMOREHAYLING ISLAND SAILING CLUB
RS8001232Cameron MOSSJake STOWLYME REGIS SC
Scorpion2045Richard PEPPERDINERichard PEPPERDINESHSC
Scorpion1959Maciej MATYJASZCZUKSzymon MatyjaszczukWHSC
Scorpion1998Nev HERBERTJames GEORGELYMINGTON TOWN SAILING CLUB
Solo5845Ian DOBSONBURWAIN SC
Solo5381Fraser HAYDENPAPERCOURT SC
Solo5904Patrick OVERSPAXTON LAKES SC
Streaker1462Paul CARRINGTONPAXTON LAKES SAILING CLUB
Streaker2111Tom GILLARDSHEFFIELD VIKING SC
Supernova1080James GERWATFELPHAM SAILING CLUB
Topper45170Hugo VALENTINECHIPSTEAD SC
Topper45047Samson CROSSCMYC/SCC/IBRSC
Topper48600Edwin CROSSCMYC/SCC/IBRSC
Topper48249Rhys GRIFFITHSSHOREHAM SC
Topper46989Jadon BROCKDORFF-KENNEDYPHOENIX OUTDOOR CENTRE / QUEEN MARY SC
Topper48153Leo YATESISLAND BARN SC
Topper44730Orlando ORCHARDDATCHET
Topper19812Hawkie FINDLATERDATCHET SAILING CLUB
Topper4Sophie BURDALLDWSC
Topper47649Jibriel BOSTANISLAND BARN
Topper48678Kaitlyn WYATTSHOREHAM SC / IBRSC
Topper48617Immi REESWARSASH SAILING CLUB
Vortex2014Jonathan CARTERRICKMANSWORTH SAILING CLUB
Wayfarer10925Jamie SOUTHWELLThomas SOUTHWELLHILL HEAD SAILING CLUB
134 boats

Enter Now >>>>

*Draft Schedule
Draycote Dash 21-22 November 2020
6-7 March 2021
Datchet Flyer 5-6 December 2020
Burghfield Brass Monkey 27 December 2020
20 February 2021
Round 4 - Remote 3 January 2021
Round 5 - Remote 9 January 2021
King George Gallop 23 January 2021
John Merricks Tiger Trophy 6-7 February 2021
Oxford Blue 13 February 2021
Alton Water 27/28 March 2021
*Details subject to change