SAIL NUMBER | NAME | CLUB | |
Alistair Roaf | |||
Alister Barker | |||
Class TBC - 2 ENTRIES |
SAIL NUMBER | NAME | CLUB | |
2000 21658 | Norman BYRD Sam BYRD | Northampton | |
2000 22340 | Matt WRIGHT Alexandra PEPPER | Keyhaven | |
2000 2607 | Lottie HARLAND Will PORTER | Burghfield SC/ Weston SC | |
2000 2610 | Tony BLEASEDALE Paul KING | Girton sc | |
2000 2924 | Darren HORTON Andy KATENAS | Andy k | |
29er 1196 | Sonia EVANS | Hickling Broad Sailing Club/GWSC | |
29er 2661 | Monique VENNIS-OZANNE John MATHER | HHSC | |
29er 313 | Megan THORNLEY James ABBATT | Ullswater Yacht Club | |
29er 736 | Sam BRIGGS Chris HASLAM | Norfolk Punt Club | |
29er 736 | Sam BRIGGS Chris HASLAM | Norfolk Punt Club | |
4000 4568 | David MARCHANT Fran HOWELL | Grafham Water SC | |
420 50468 | Andy MARTIN Oliver DWIGHT | Grafham | |
420 51571 | James GEORGE Harry GWORGE | Burghfield | |
420 51740 | James GEORGE Harry GEORGE | Burfield | |
420 51751 | James GEORGE Harry GEORGE | Burghfield | |
420 52480 | Maksymilian STEELE Szymon MATYJASZCZUK | Welsh harp | |
420 52480 | Maksymilian STEELE Szymon MATYJASZCZUK | Welsh harp | |
420 53377 | John HAYES Joel JAMES | Southport/West Lancs | |
420 53377 | John HAYES Joel JAMES | Southport/West Lancs | |
420 54536 | Tom COLLYER Jamie HARRIS | WKSC | |
420 54537 | Ellie CLARK Elizabeth CATTERMOLE | Grafham Water SC | |
420 54537 | Ellie CLARK Elizabeth CATTERMOLE | Grafham Water SC | |
420 55242 | Megan FERGUSON Bettine HARRIS | FPSC | |
420 55634 | Alex COLQUITT Rebecca COLES | West Kirby | |
420 56115 | Dylan MC PHERSON Andrew STURT | Burnham Sailing Club | |
420 56339 | Eleanor KEERS Aaron CHADWICK | Royal Lymington Yacht Club | |
470 840 | Paul BROTHERTON Ryan ORR | Glossop SC | |
49er 343 | Matty LYONS James LYONS | Ullswater YC | |
49er 343 | Matty LYONS James LYONS | Ullswater Yacht Club | |
49er 343 | Matty LYONS James LYONS | Ullswater YC Ullswater YC | |
49er 691 | Joe BIRD Clare BIRD | Blackwater SC Blackwater SC | |
505 8055 | Gary FOWLER Tba TBA | Hunts | |
505 8514 | Michael SIMS Rich NURSE | Carsington Sc | |
505 8881 | Neil RABBITTS Mike PRIDDLE | Burton SC | |
505 8881 | Neil RABBITTS Mike PRIDDLE | Burton SC | |
505 9093 | Ben ILIFFE Andrew GEORGE | Datchet | |
505 9177 | Tom GILLARD Harry BRIDDON | Sheffield Viking | |
Albacore 7920 | Peter SNOWDON Jason UPTON | Scaling Dam Sailing Club | |
B14 729 | Nick CRAIG Pete NICHOLSON | Frensham Burghfield | |
B14 766 | Barry PRICE Adam KICTEN | grafham | |
B14 784 | Mark BARNES Charlotte HORLOCK | Exe Sailing Club Exe Sailing Club | |
Comet Trio 433 | Adrian PADRO Tracie PADRO | Shustoke S.C | |
Comet Trio 433 | Adrian PADRO Tracie PADRO | Shustoke | |
Enterprise 22439 | Phil BEVAN Laura BEVAN | Grafham Water Sailing Club | |
Enterprise 22461 | Steve BLACKBURN Ian RITCHIE | West Lancashire Yacht Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Emma COLEMAN | Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Alex HOMER | Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Alex HOMER | Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Nancy GUDGEON | Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Emma COLEMAN | Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Jared LEWIS | Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Gabrielle BARTHELEMY | Midland Sailing Club | |
Enterprise 23349 | Ann JACKSON Alan SKEENS | Burghfield Sailing Club Burghfield Sailing Club | |
Enterprise 23411 | Richard PRYKE Amelia PRYKE | Ripon Sailing Club | |
Fireball 13151 | Dan JOHNSON Ben LATHAM | Errwood Sailing Club | |
Fireball 13151 | Dan JOHNSON Ben LATHAM | Errwood Sailing Club | |
Fireball 13151 | Dan JOHNSON Ben LATHAM | Errwood Sailing Club | |
Fireball 13716 | Paul BERRY Phil KIRBY | Gunfleet /dabchicks | |
Fireball 13716 | Paul BERRY Phil KIRBY | Gunfleet /dabchicks | |
Fireball 14388 | James CUXSON James Neil ARNOTT | Newhaven & Seaford SC18 | |
Fireball 14388 | James CUXSON James Neil ARNOTT | Newhaven & Seaford SC | |
Fireball 14556 | John TURLEY Matt ROSS | Yorkshire Dales Sailing Club Yorkshire Dales Sailing Club | |
Fireball 14592 | Zoe BAZEN Charlie SANSOM | Bowmoor SC | |
Fireball 14592 | Zoe BAZEN Charlie SANSOM | Bowmoor SC | |
Fireball 14665 | Peter BLAKEY Ellen CAMPBELL | Draycote Water | |
Fireball 14774 | Jack BERRY Elliot BERRY | Royal hospital school | |
Fireball 14774 | Jack BERRY Tbc TBC | Royal hospital school | |
Fireball 14774 | Jack BERRY Elliot BERRY | Royal hospital school | |
Fireball 14834 | Neil ASHURST Pete SLINGSBY | yorkshire dales sailing club | |
Fireball 14886 | Simon MASKELL Thomas MASKELL | Hunts SC | |
Fireball 14938 | Georgia BOOTH Ioana DIXON | Scaling Dam SC | |
Fireball 14950 | Chris THORNE Tbc TBC | Lyme Regis SC | |
Fireball 14950 | Chris THORNE Tbc TBC | LRSC | |
Fireball 15066 | Mark MASKELL Nigel SHEPPARD | Blackwater SC | |
Fireball 15066 | Mark MASKELL Nigel SHEPPARD | Blackwater SC | |
Fireball 15070 | Isaac MARSH Oliver DAVENPORT | Dovestones | |
Fireball 15073 | Sam METTAM Tim SAUNDERS | Papercourt sailing club | |
Fireball 15096 | Penny CLARK Russell CLARK | Stokes Bay SC / RNSA Stokes Bay SC / Rnsa | |
Fireball 15107 | Richard CORNES James GOODFELLOW | Hayling Island Sailing Club | |
Fireball 15113 | Ian DOBSON Richard WAGSTAFF | Burwain | |
Fireball 15122 | David HALL Paul CONSTABLE | Blackwater SC | |
Fireball 15123 | Matt BURGE Dan SCHIEBER | Poole YC | |
Fireball 15130 | Dave WINDER Ben RAYNER | Hollingworth SC | |
Fireball 15133 | Kevin HOPE Russell THORNE | Notts County Sailing Club Lyme Regis Sailing Club | |
Fireball 1514 | Dj EDWARDS Vyv TOWNEND | Bough Beech | |
Fireball 15141 | Ian DOBSON Richard WAGSTAFF | The SMVC | |
Fireball 15141 | Ian DOBSON Richard WAGSTAGG | The SMVC | |
Fireball 15143 | Georgia BOOTH Oliver DAVENPORT | Scaling Dam | |
Fireball 15143 | Georgia BOOTH Oliver DAVENPORT | Scaling Dam | |
Flying 15 3583 | Mike WILCZYNSKI Jean WILCZYNSKI | RORC | |
Flying 15 3645 | Nicholas TAYLOR Ian DUBOCK | Grafham Water Sailing Club | |
Flying 15 3794 | David PHILPOTT Pippa CHAPMAN | GWSC | |
Flying 15 3886 | Bruce BONAR David ASHWORTH | Rutland SC | |
Flying 15 3957 | Charles APTHORP Charlie APTHORP | HISC | |
Flying 15 3966 | Richard LEDGER Mark ALDRIDGE | Grafham Water | |
Flying 15 4024 | Simon KNELLER Simon DABSON | GWSC | |
Flying 15 4027 | Michael CLAPP Mike FIRTH | Datchet Water Sailing Club | |
Flying 15 4042 | Tim O'BRIEN Colin FERRA | GWSC | |
Flying 15 4043 | Julian CLARKE Colin BURND | Grafham Water SC | |
Formula 18 8 | David WHITE Jon SWEET | GWSC | |
Formula 18 876 | Megan SMITH David NICKALLS | Grafham Water Sailing Club | |
GP14 1 | Geoff EDWARDS Josh PORTER | Budworth SC | |
GP14 13251 | Ian DOBSON Gemma DOBSON | The SMVC | |
GP14 13251 | Ian DOBSON Gemma DOBSON | The SMVC | |
GP14 13326 | Chris MARTIN Bradley EELES | Midland SC Bartley SC | |
GP14 13713 | Chris LOMAX Tba TBA | WHSC | |
GP14 13721 | Nick DEVEREUX Geoff EDWARDS | Budworth SC/ UPSPC | |
GP14 13787 | Keith STREET Hannah LIPTROT | WHSC | |
GP14 13870 | Maciej MATYJASZCZUK Andy FERRINGTON | Welsh Harp SC London | |
GP14 13870 | Maciej MATYJASZCZUK Charlote COTTER | Welsh harp SC | |
GP14 13870 | Maciej MATYJASZCZUK Andy FERRINGTON | Welsh harp sc | |
GP14 14051 | Ed DUTTON Michelle EVANS | South Staffs SC | |
GP14 14132 | Fergus BARNHAM Andy HUNTER | Snettisham Beach | |
GP14 14188 | John HAYES Joel JAMES | West Lancs and Southport | |
GP14 14224 | Pete GRAY Richard PEPPERDINE | Shsc | |
GP14 14224 | Nigel PEPPERDINE Richard PEPPERDINE | Shsc | |
Graduate 2901 | Hamilton ROAF Alistair ROAF | Chipstead | |
Graduate 2901 | Hamilton ROAF Alistair ROAF | Chipstead | |
Graduate 2901 | Hamilton ROAF Alistair ROAF | CHIPSTEAD | |
Graduate 2901 | Hamilton ROAF Alistair ROAF | CHIPSTEAD | |
Graduate 2901 | Hamilton ROAF Alistair ROAF | CHIPSTEAD | |
Graduate 2901 | Hamilton ROAF Alistair ROAF | CHIPSTEAD | |
Graduate 2901 | Hamilton ROAF Alistair ROAF | Chipstead | |
Graduate 2901 | Hamilton ROAF Alistair ROAF | Chipstead Chipstead | |
Int 14 1556 | Daniel HOLMAN Graeme OLIVER | Netley | |
K6 170 | Stephen GRAHAM Danny FAULKNER | Grafham | |
K6 172 | Michael TRUEMAN Martin GIBSON | Oxford SC | |
K6 189 | Tim WILLIAMS Ross LONSDALE | Oxford S C | |
Lark 2293 | Gareth RUSSELL Aimee RUSSELL | Paxton Lakes SC | |
Lark 2528 | Stuart HYDON Jane SCOT-DAVIES | Shustoke SC | |
Lark 2528 | Stuart HYDON Ann BIGLIN | Shustoke SC | |
Laser II 6540 | Steven BISHOP Amie KING | Girton SC | |
Laser Vago XD 1083 | Paul DELAMERE Paul DELAMERE | YDSC Ydsc | |
Laser Vago XD 164 | Ed DEACON Gaynor CLARKE | Hunts SC | |
Laser Vago XD 1814 | Dave BAXTER Kate MELLOR | Yorkshire Dales Sailing Club Yorkshire Dales Sailing Club | |
Laser Vago XD 1814 | Dave BAXTER Kate MELLOR | Yorkshire Dales Sailing Club Yorkshire Dales Sailing Club | |
Laser Vago XD 742 | Lee CARTER Dan TROWSDALE | Yorkshire Dales Sailing Club | |
Laser Vago XD 892 | Chris EVERITT Eleanor EVERITT | YDSC Ydsc | |
Merlin Rocket 3620 | Tom PROCTER Henry HUTCHISON | Hunts SC | |
Merlin Rocket 3634 | Richard COULTER Chris HILL | fisher green | |
Merlin Rocket 3659 | Sam PASCOE Megan PASCOE | Castle cove sc | |
Merlin Rocket 3663 | Simon KERR Simon HATTLE | Hunts Sailing Club | |
Merlin Rocket 3682 | Jon STEWARD Harry STEWARD | Fishers Green SC Fishers Green SC | |
Merlin Rocket 3736 | Roger PHILLIPS Will CROCKER | BURGHFIELD SC Epsc | |
Merlin Rocket 3739 | Ben MCGRANE Christian HUMPHRIES | Netley SC | |
Merlin Rocket 3739 | Ben MCGRANE James STEWART | Netley SC | |
Merlin Rocket 3746 | Jasper BARNHAM Pete NICHOLSON | Brightlingsea | |
Merlin Rocket 3758 | Tim SAXTON Jodie GREEN | Grafham and Itchenor | |
Merlin Rocket 3763 | Mark BARMES Josh Wilce | Whitstable Yacht Club | |
Merlin Rocket 3766 | Andy DALBY James DALBY | TVSC | |
Merlin Rocket 3766 | Andrew DALBY James DALBY | TVSC | |
Merlin Rocket 3776 | Nick CRAIG Emma CLARKE | Frensham Burghfield | |
Merlin Rocket 3776 | Nick CRAIG Alan ROBERTS | Frensham Burghfield | |
Merlin Rocket 3776 | Alan ROBERTS Rob HENDERSON | Hisc | |
Merlin Rocket 3790 | Colin BROCKBANK Russell HALL | Wembley | |
Miracle 4020 | John TIPPETT Kathy BOULTON | Draycote Water SC | |
Nacra 15 Spi DH 079 | William HARRISON Arabella SABBERTON | Grafham water sailing club/Marconi sc | |
Nacra 15 Spi DH 126 | William SMITH Abigail CLARKE | Grafham Water Sailing Club | |
National 12 3543 | John MEADOWCROFT Oliver MEADOWCROFT | Upper Thames | |
National 12 3548 | Nick COPSEY Stephen CARVER | Stokes Bay | |
National 12 3548 | Nick COPSEY Stephen CARVER | stokes bay sc | |
National 18 000 | Peter GRAY Rich Pepperdine/ SIMON FORBES | Staunton harold sc | |
National 18 401 | Oliver HOUSEMAN Steve WATTON | Tamesis Club | |
National 18 406 | Jessica BERNEY Hugo BERNEY | Datchet Water Sailing Club | |
National 18 412 | Tom CROSBIE Chloe Crosbie / RICHARD LEONARD | Royal Cork YC | |
National 18 412 | Ewen BARRY Stanley Browne DION BARRETT | MBSC | |
National 18 412 | Colin BARRY Pansie MEARA | RCYC/MBSC | |
National 18 417 | Peter GRAY Richard Pepperdine SIMON FORBES | Staunton Harold | |
Norfolk Punt 94 | Colin MURRAY Oly MURRAY | Ullswater Yacht Club Ullswater Yacht Club | |
Norfolk Punt 94 | Colin MURRAY Oly MURRAY | Ullswater yacht club | |
Norfolk Punt 94 | Colin MURRAY Oly MURRAY | Ullswater Yacht Club Ullswater YC | |
Norfolk Punt 94 | Colin MURRAY Oly MURRAY | Ullswater Yacht Club Ullswater Yacht Club | |
Osprey 1175 | Emma S STEVENSON Tim BOWDEN | Weymouth | |
Osprey 1175 | Emma STEVENSON Tim BOWDEN | Weymouth Weymouth | |
Osprey 1175 | Emma S STEVENSON Tim BOWDEN | Weymouth | |
Osprey 1343 | Richard MARSHALL Andrew EDMONDS | Poole YC | |
Osprey 1347 | Philip MEAKINS Tommo TOMSON | Warsash sailing club | |
Osprey 1347 | Philip MEAKINS Ed WILKINSON | Warsash | |
Osprey 1347 | Philip MEAKINS Tba TBA | Warsash | |
Osprey 1347 | Philip MEAKINS Mark TOMSON | Warsash SC | |
Osprey 1347 | Philip MEAKINS Nick WILLIS | Warsash | |
Osprey 1369 | Roger BLAKE Jamie BLAKE | Great Moor SC Great Moor SC | |
RS Feva XL 4904 | Katheryn BYNE Phoebe JONES | Draycote Water Sailing Club | |
RS Feva XL 5764 | Oliver RAYNER Matthew RAYNER | yorkshire dales sc | |
RS200 1025 | Alex BEANEY Hannah LIPTROT | Wembley Sailing Club | |
RS200 1025 | Alex BEANEY Hannah LIPTROT | Wembley SC | |
RS200 1071 | Sam WALLER Tim WALLER | Beaver S.C | |
RS200 1076 | Ethan DAWSON Isabel ABBATT | Bassenthwaite Sailing Club | |
RS200 1092 | Ben LULHAM ROBINSON Ellie CLARK | Yeadon SC | |
RS200 1112 | Nigel PEPPERDINE Tim HARTLEY | Staunton Harold | |
RS200 1112 | Nigel PEPPERDINE Diana PEPPERDINE | Staunton Harold | |
RS200 1118 | Faye CASWELL Tom SQUIRES | YDSC | |
RS200 1362 | Greg HALL Honor FELL | Itchenor SC | |
RS200 1428 | Richard BROWN Judith BROWN | Draycote | |
RS200 1452 | Alistair HODGSON Joanna Worrall | RYA | |
RS200 1452 | Alistair HODGSON Joanna WORRALL | RYA | |
RS200 1536 | Andrew BROWN Alex SUTCLIFFE | Tynemouth / Budworth | |
RS200 1601 | Jonny MCGOVERN Sarah MCGOVERN | Port dinorwic | |
RS200 1601 | Jonny MCGOVERN Sarah MCGOVERN | Port Dinorwic | |
RS200 1629 | Philip BAILEY Helen BAILEY | Hunts SC | |
RS200 1653 | Peter HUDSON Adam HUDSON | Grafham Water Sailing Club | |
RS200 244 | Tom COOKE Olly COOKE | Bowmoor | |
RS200 519 | Sue BRANNAM Mike PROVEN | Burghfield SC Burghfield SC | |
RS200 626 | Will TAYLOR Matt TAYLOR | Brightlingsea Sailing Club | |
RS200 663 | Charlotte COTTER Szymon MATYJASZCZUK | Welsh harp SC | |
RS200 732 | Greg JONES Caroline NOEL | Draycote Draycote | |
RS200 818 | Nick MARLEY Ian PEACE | Island Barn Reservoir Sailing Club | |
RS200 845 | George BECK Luke MAPLEY | Papercourt | |
RS200 845 | George BECK Luke MAPLEY | Papercourt SC | |
RS200 876 | Callum ESCRITT Tom GAYTON | Yorkshire Dales Sailing CLub | |
RS200 905 | James SAINSBURY Chantelle LONGSTAFF | grafham water centre | |
RS200 968 | Keith ESCRITT Andrea CLOUGH | Yorkshire Dales SC | |
RS400 1112 | Jon ABBATT Tbc TBC | Ullswater YC | |
RS400 1150 | Matt VELAMAIL Tim BROWNELL | Rotherham | |
RS400 1189 | Steve RESTALL Chris STUBBS | Downs Downs | |
RS400 1202 | Sam KNIGHT John KNIGHT | Bartley Sailing Club | |
RS400 1216 | Simon BYRNE Rachel BYRNE | Yorkshire Dales Sailing Club Yorkshire Dales Sailing Club | |
RS400 1248 | Peter DYER Alan ROGERS | Yorkshire Dales Sailing Club Yorkshire Dales Sailing Club | |
RS400 1262 | Jon WILLARS Richard BRAMELD | welton | |
RS400 1280 | Iain HORLOCK Alex HORLOCK | Exe S C | |
RS400 1283 | Chris PICKLES Matt SHARMAN | RYA | |
RS400 1309 | Russ CLARK Penny CLARK | Stokes Bay SC / RNSA Stokes Bay SC / Rnsa | |
RS400 1435 | Matthew SHEAHAN Ellie SHEAHAN | Netley SC | |
RS400 1452 | Howard EELES Guy MASON | Bartley | |
RS400 1453 | Stuart HALMAN Anna WALSH | Leigh and Lowton SC | |
RS400 1453 | Stuart HALMAN Anna WALSH | Leigh and Lawton SC | |
RS400 1454 | Jon HEISSIG Nicky GRIFFIN | Llangorse SC | |
RS400 1454 | Jon HEISSIG Nicky GRIFFIN | Llangorse SC | |
RS400 1454 | Jon HEISSIG Nicky GRIFFIN | Llangorse SC | |
RS400 273 | Georgre SWYER Eleanor RICE-BIRCHALL | Coniston | |
RS400 532 | Adam SIMMS John SIMMS | Yorkshire Dales SC | |
RS400 741 | Mikey FERGUSON Philip ADAMS | RUYC Ruyc | |
RS400 754 | Peter CLAYTON Richard CLAYTON | Yorkshire Dales Sailing Club | |
RS400 963 | Caroline WHITEHOUSE Adam WHITEHOUSE | Bartley SC | |
RS400 963 | Adam WHITEHOUSE Chris BOWNES | Wilsonian | |
RS500 1040 | Mike SAUL Oli KENT | yorkshire Dales sailing club | |
RS500 659 | Peter CURTIS James CURTIS | Grafham Water Sailing Club | |
RS800 1008 | John CURRAN Kevin ARMSTRONG | Datchet S.C. | |
RS800 1008 | John CURRAN Kevin ARMSTRONG | Datchet S.C. | |
RS800 1043 | Christopher DODD Bryony MEAKINS | Rutland Water SC | |
RS800 1158 | Edward NORBURY Charlie HUTCHINGS | Coventry University Sailing Club | |
RS800 1166 | Ralph SINGLETON Sophie SINGLETON | Datchet Water S C | |
RS800 1166 | Ralph SINGLETON Sophie SINGLETON | Datchet Water S C | |
RS800 1188 | Daniel GOODMAN Debbie ROBERTSHAW | Datchet Water SC | |
RS800 1207 | Nick ROBINS Billy VENNIS-OZANNE | HISC | |
RS800 1207 | Chris RASHLEY Tbc TBC | Royal London Yacht Club | |
RS800 825 | Guy HUMPHREY Sarah HUMPHREY | gwsc | |
SB20 3276 | George BARKER George TURNER | Oxford Sailing Club | |
Scorpion 2001 | Peter MITCHELL Malcolm JAMES | South Cerney SC | |
Scorpion 2022 | James GARDNER Anne GARDNER | Hayling island sailing club | |
Scorpion 2023 | Rachel RHODES Hannah EDGE | Staunton Harold | |
Scorpion 2023 | Rachael RHODES Hannah EDGE | Staunton harold | |
Scorpion 2023 | Rachael RHODES Hannah EDGE | Staunton harold | |
Scorpion 2034 | Alan KRAILING Simon FORBES | Waldringfield Shsc | |
Spitfire 057 | James STACEY Catherine ELSON | Brightlingsea | |
Spitfire 057 | James STACEY Catherine ELSON | Brightlingsea Sailing Club | |
Tasar 2921 | Chris SALLIS Matt FRARY | Gt Yarmouth and Gorleston | |
Topaz Argo 11421 | Andrew EVERITT Jason DRYDEN | North Herts & East Beds | |
Topaz Xenon 4974 | Marcus SHAW Amie KING | Girton SC | |
Topaz Xenon 4974 | Marcus SHAW Amie KING | Girton Sailing Club | |
Wayfarer 10710 | Adam WICKENDEN Stuart HALL | Silver Wing SC Silver Wing SC | |
Wayfarer 10710 | Adam WICKENDEN Stuart HALL | Silver Wing SC | |
Wayfarer 11093 | Andrew WILSON Tom WILSON | Datchet Water Sailing Club | |
DOUBLEHANDER - 263 ENTRIES |
SAIL NUMBER | NAME | CLUB | |
A Class Classic 3 | Neil KLABE | Grafham water sailing club | |
Blaze 563 | Malcolm HUTCHINGS | Royal Corinthian Yc | |
Blaze 581 | Charlie CHANDLER | Chase Sailing Club | |
Blaze 581 | Charlie CHANDLER | Chase Sailing Club | |
Blaze 795 | Laurence MARSHALL | Oxford Sailing Club | |
Blaze 799 | Richard BOTTING | Darycote Water Sailing Club | |
Blaze 799 | Richard BOTTING | Darycote Water Sailing Club | |
Blaze 799 | Richard BOTTING | Darycote Water Sailing Club | |
Blaze 800 | Simon BEDDOWS | Burghfield | |
Blaze 811 | Pete BARLOW | Burghfield sc | |
Blaze 818 | Mike LYONS | Burghfield SC | |
Blaze 818 | Mike LYONS | Burghfield SC | |
Blaze 818 | Mike LYONS | Burghfield SC | |
Byte CI 3078 | Emma PEARSON | Weston Sailing Club | |
Byte CI 3078 | Emma PEARSON | Weston Sailing Club | |
Byte CI 3078 | Emma PEARSON | Weston Sailing Club | |
Byte CI 3078 | Emma PEARSON | Weston SC | |
Challenger 188 | Alex HOVDEN | Papercourt Sailing Club | |
Challenger 257 | Valerie MILLWARD | Rutland Sailing Club | |
Challenger 270 | Graham HALL | Rutland Sailing Club | |
Challenger 281 | Jack ALDERDICE | rutland | |
Contender 2315 | Ben HOLDEN | Halifax SC | |
Contender 2410 | Richard BYNE | Draycote Water Sailing Club | |
Contender 2422 | Neil FERGUSON | yorkshire dales sc | |
Contender 2465 | Stuart JONES | Datchet Water SC | |
Contender 2465 | Stuart JONES | Datchet Water SC | |
Contender 2465 | Stuart JONES | Datchet Water SC | |
Contender 2477 | Chris HOWE | Oxford Sailing Club | |
Contender 2503 | Tim HOLDEN | Halifax SC | |
Contender 452 | Brendan BRIGGS | Halifax | |
Contender 515 | Alex SHAW | Grafham Water SC | |
Contender 515 | Alex SHAW | Grafham Water SC | |
Contender 613 | Tony BURTON | kgsc | |
Contender 643 | Mark RUSHTON | Graham Water Sailing Club | |
D-One 11 | Rob JONES | Warsash | |
D-One 21 | Vanessa WEEDON-JONES | Grafham | |
D-One 21 | Vanessa WEEDON-JONES | Grafham | |
D-One 21 | Vanessa WEEDON-JONES | Grafham | |
D-One 21 | Vanessa WEEDON-JONES | Grafham | |
D-One 402 | Terry BROOKS | Oxford | |
D-Zero 170 | Sebastian PROWSE | QMSC | |
D-Zero 177 | Alistair HILL | GWSC | |
D-Zero 181 | Gordon STEWART | North Herts East Beds | |
D-Zero 182 | Mick GREEN | Rossendale Valley SC | |
D-Zero 191 | Nigel AUSTIN | Cransley | |
D-Zero 191 | Nigel AUSTIN | Cransley | |
D-Zero 195 | Rob LENNOX | Barnt Green Sailing Club | |
D-Zero 217 | Thomas SOUTHWELL | Netley sailing club | |
D-Zero 217 | Thomas SOUTHWELL | Netley sailing club | |
D-Zero 217 | Thomas SOUTHWELL | Netley sailing club | |
D-Zero 217 | Thomas SOUTHWELL | Netley sailing club | |
D-Zero 239 | Stuart BROWN | Grafham Water sailing club | |
D-Zero 247 | Ben STEVENS | Grafham | |
D-Zero 250 | Ian MORGAN | Netley Sailing Club | |
D-Zero 71 | Neil WASHINGTON | Grafham Water Sailing Club | |
D-Zero 8 | Joe CONSTABLE | Grafham Water Sailing Club | |
Finn 4 | Russell WARD | Hayling Island S C & Mengham Rythe S C | |
Finn 47 | Tim NEWTON | Oxford | |
Finn 93 | Tim SIMPSON | Yorkshire Dales SC | |
Finn 96 | Hector SIMPSON | Yorkshire Dales SC | |
Fire 751 | Paul TAYLOR | Burghfield SC | |
Hadron H2 113 | Chris MCCORMACK | South Cerney Sailing Club | |
Hadron H2 113 | Richard ADAMS | Midland sc | |
Hadron H2 113 | Chris BROWN | Weston SC | |
Hadron H2 113 | Andrew MCGAW | Northampton | |
Hadron H2 113 | Alistair GLEN | Starcross YC | |
Hadron H2 115 | Richard LEFTLEY | South Cerney Sailing Club | |
Hadron H2 122 | Clive HARRIES | Yorkshire Dales Sailing Club | |
Hadron H2 122 | Steve WARD | Bartley | |
Hadron H2 122 | Chris GOULD | midland sc | |
Hadron H2 122 | Douglas POWELL | BURGHFIELD SC | |
Halo 799 | Richard BOTTING | Draycote Water | |
Halo 799 | Richard BOTTING | Darycote Water Sailing Club | |
Int Canoe 325 | Colin NEWMAN | Draycote Water | |
Int Canoe 334 | John ELLIS | scaling dam sc | |
Int Moth 3980 | Alex ADAMS | Castle Cove Sailing Club | |
Int Moth 4386 | Simon HISCOCKS | Wpnsa | |
Int Moth 4442 | Kyle STONEHAM | Tbyc | |
K1 127 | Andrew SNELL | ASA | |
K1 127 | Andrew SNELL | ASA | |
K1 127 | Andrew SNELL | ASA | |
K1 138 | Andrew SNELL | ASA | |
K1 138 | Andrew SNELL | ASA | |
K1 53 | Paul HANDLEY | Chipstead SC | |
Laser 0000000 | Jamie ROGERS | none | |
Laser 142408 | Ben LONGSTAFF | GWSC | |
Laser 153588 | Peter ALLUM | Banbury Sailing Club | |
Laser 166 | Graham MACWHIRTER | UkLA | |
Laser 168091 | George COLES | Carsington Sailing club | |
Laser 168091 | George COLES | Carsington | |
Laser 168091 | George COLES | Carsington | |
Laser 168091 | George COLES | Carsington | |
Laser 171876 | Bill PICKUP | Yorkshire Dales S.C. | |
Laser 175745 | Peter MCCHRYSTAL | Blackpool and Fleetwood YC | |
Laser 177526 | Darren CHESHIRE | Draycot water | |
Laser 177863 | Tim MATTHEWS | Grafham water | |
Laser 177886 | Marcellus PRYOR | Draycote Water Sailing Club | |
Laser 179051 | Michael HARGRAVES | Yorkshire Dales | |
Laser 179634 | Robin BOARDMAN | Halifax SC | |
Laser 179647 | David HARRIS | Banbury Sailing Club | |
Laser 182219 | Malcolm MARSDEN | Blackpool and Fleetwood Yacht Club | |
Laser 185722 | Jack GILLIGAN | Island Barn | |
Laser 189111 | Neil CROSSOUARD | Stokes Bay SC | |
Laser 192516 | Tom WHITE | Olton Mere | |
Laser 193194 | William WHITTAKER | Draycote Water Sailing Club | |
Laser 197369 | Ross WILLIAMS | Grafham Water SC / QMSC | |
Laser 200089 | David HARRIS | Banbury Sailing Club | |
Laser 200998 | Jack HOPKINS | Delph Sailing Club | |
Laser 205158 | James TULLEY | Yorkshire Dales Sailing Club | |
Laser 206327 | Peter EDEL | King George Sailing Club | |
Laser 206782 | Krishan BHOGAL | Manor Park Sailing Club | |
Laser 208938 | Mark WRIGGLESWORTH | Yorkshire Dales Sailing Club | |
Laser 209014 | Graham TINSLEY | Yorkshire Dales SC | |
Laser 209835 | Edward HIGSON | Bartley SC | |
Laser 209835 | Edward HIGSON | Bartley Sailing Club | |
Laser 209929 | Thomas WOODINGS | Grafham / Carsington | |
Laser 210020 | Alistair GOODWIN | Haversham sc | |
Laser 210020 | Alistair GOODWIN | Haversham sc | |
Laser 210020 | Alistair GOODWIN | Haversham sc | |
Laser 210617 | Jeremy HIGSON | Bartley SC | |
Laser 210617 | Jeremy HIGSON | Bartley Sailing Club | |
Laser 210914 | Craig WILLIAMSON | HISC/SHSC | |
Laser 210914 | Craig WILLIAMSON | HISC/University of Portsmouth | |
Laser 211320 | Simon WIGMORE | Grafham Water | |
Laser 211320 | Simon WIGMORE | Grafham Water | |
Laser 211320 | Simon WIGMORE | Grafham Water | |
Laser 211405 | Daniel WIGMORE | grafham Water | |
Laser 211405 | Daniel WIGMORE | Grafham Water | |
Laser 211414 | William BEATTIE | RAFSA | |
Laser 212134 | Simon CHARLES | Grafham Water | |
Laser 213126 | Ben FLOWER | Poly Steps Quay | |
Laser 213640 | Andy LE GRICE | Warsash | |
Laser 25643 | Paul GRAHAM | Burwain Sailing Club | |
Laser 85140 | Geoff STONES | Rossendale Valley Sailing Club | |
Laser 4.7 0 | Fergus PYE | Draycote Water Sailing Club | |
Laser 4.7 170435 | Ethan CHESHIRE | Draycote water | |
Laser 4.7 179019 | George EAMES MATTHEWS | Banbury SC | |
Laser 4.7 189083 | Georgie ALTHAM | Hunts sc | |
Laser 4.7 194122 | Tom WILLIAMSON | IBRSC | |
Laser 4.7 194122 | Tom WILLIAMSON | IBRSC | |
Laser 4.7 194122 | Tom WILLIAMSON | IBRSC / RLymYC | |
Laser 4.7 206488 | Charlotte ROCKETT | Datchet Water SC | |
Laser 4.7 206715 | Jack GRAHAM-TROLL | Banbury Sailing Club/Royal Lymington Yacht Club | |
Laser 4.7 206715 | Jack GRAHAM-TROLL | Banbury Sailing Club/Royal Lymington Yacht Club | |
Laser 4.7 3 | Max THOMPSO | Draycote Water Sailing Club | |
Laser Radial 119580 | Ana-lucia LIMBRICK | Sussex Yacht Club | |
Laser Radial 123872 | Penny WIESER | Cam Sailing Club | |
Laser Radial 147315 | Emily BRITTON | Cransley | |
Laser Radial 158399 | George GRAHAM | Burwain Sailing Club | |
Laser Radial 159230 | Charlie SLEET | Cransley | |
Laser Radial 170828 | Oliver GOOLDEN | Covenham Sailing Club | |
Laser Radial 172284 | William SYMONDS | GWSC | |
Laser Radial 190859 | Flynn DAVIES | Burnham Sailing Club | |
Laser Radial 194659 | George SUNDERLAND | Olton Mere Sailing Club | |
Laser Radial 194659 | George SUNDERLAND | Olton Mere Sailing Club | |
Laser Radial 194659 | George SUNDERLAND | Olton Mere Sailing Club | |
Laser Radial 198838 | Curtis MCKAY | QUEENSMEAD SAILING CLUB/HOAC | |
Laser Radial 201641 | Lewis COOP | Leigh & Lowton SC | |
Laser Radial 202529 | Sam GRIMSHAW | Staunton Harold SC | |
Laser Radial 204031 | David CATTO | Hunts SC | |
Laser Radial 204695 | Alex SMITH | King George Sailing Club | |
Laser Radial 205132 | Harriet LEE | Yorkshire Dales Sailing Club | |
Laser Radial 206876 | Oliver BLACKBURN | Leigh &Lowton S C | |
Laser Radial 207986 | Eleanor CRAIG | Draycote Water Sailing Club | |
Laser Radial 207986 | Eleanor CRAIG | Draycote Water | |
Laser Radial 207986 | Eleanor CRAIG | Draycote Water | |
Laser Radial 208125 | Joe SCURRAH | Carsington SC | |
Laser Radial 210098 | William RUSSELL | Paxton Lakes SC | |
Laser Radial 212225 | Andy BYRNE | King George | |
Lightning 368 417 | Jason GALLAGHER | Denholme SC | |
Musto Skiff 097 | James NUTTALL | Datchet Water Sailing Club | |
Musto Skiff 113 | Edward WILKINSON | Stokes Bay Sailing Club | |
Musto Skiff 265 | Tom TAYLOR | Datchet | |
Musto Skiff 294 | Gary STONES | Lymington Town S.C | |
Musto Skiff 315 | Jason RICKARDS | Datchet water sailing club | |
Musto Skiff 323 | Andrew WILDE | Carsington | |
Musto Skiff 323 | Andrew WILDE | Carsington | |
Musto Skiff 396 | Stuart HARRIS | Banbury Sailing Club | |
Musto Skiff 396 | Stuart HARRIS | Banbury Sailing Club | |
Musto Skiff 481 | Josh MORAN | Ullswater YC | |
Musto Skiff 487 | Sean THIJSSE | SBSC/DWSC | |
Musto Skiff 526 | Jono SHELLEY | Ullswater YC | |
Musto Skiff 531 | Andrew GOULD | stokes bay sailing club | |
Musto Skiff 544 | Ben SCHOOLING | Stokes Bay | |
Musto Skiff 544 | Ben SCHOOLING | Stokes Bay | |
Musto Skiff 547 | Serega SAMUS | Datchet | |
Musto Skiff 98 | Edmund CLARKE | Ullswater Yacht Club | |
Nacra 16 Solo Spi 16 | Tony STOKES | GWSC | |
Nacra 16 Solo Spi 63 | Stewart SMITH | Grafham Water Sailing Club | |
OK 14 | Karen ROBERTSON | Loch Earn SC / Aberdeen & Stonehaven YC | |
OK 16 | Mike WOODHEAD | Yorkshire Dales SC | |
OK 2145 | Sam WOODS | R.N.S.A | |
OK 2176 | Keith BYERS | Morecambe Sailing Club | |
OK 2179 | Tony WOODS | Glossop Sailing Club | |
OK 84 | Ben STEEL | Glossop | |
Phantom 1130 | Tim PLATT | Maidehead | |
Phantom 1130 | Tim PLATT | Maidenhead SC | |
Phantom 1138 | Matthew BUTLER | Yorkshire Dales SC | |
Phantom 1429 | Steve DAWSON | Leigh & Lowton | |
Phantom 1434 | Martin KNOTT | Ribble | |
Phantom 1446 | Nick ORMAN | Castle Cove SC | |
Phantom 1451 | Jonathan NUTTALL | Tenby | |
Phantom 1451 | Jonathan NUTTALL | Tenby | |
Phantom 1456 | Andy COUCH | Leigh and lowton | |
Phantom 1456 | Andy Away COUCH | Leigh and lowton | |
Phantom 1456 | Andy COUCH | leigh and lowton | |
Phantom 1456 | Andy COUCH | Leigh and Lowton SC | |
Phantom 827 | Ian SIMONS | Creeksea sailing club | |
RS Aero 5 1175 | Natasha SION | n/a | |
RS Aero 5 1301 | Emily DAVIS | Great Moor SC | |
RS Aero 5 1795 | Sammy ISAACS-JOHNSON | Maidenhead Sailing Club | |
RS Aero 5 1964 | Alice LUCY | Rutland | |
RS Aero 5 1964 | Alice LUCY | Rutland | |
RS Aero 5 1964 | Alice LUCY | Rutland | |
RS Aero 5 2100 | Julie WILLIS | Lymington Town SC | |
RS Aero 5 2225 | John MCKEOWN | Lancing SC | |
RS Aero 5 2442 | Jonathan BAILEY | Hunts SC | |
RS Aero 7 1001 | Mark LEWIS | Oxford Sailing Club | |
RS Aero 7 1002 | David CHERRILL | Broadwater Sailing Club | |
RS Aero 7 1068 | Charlie SANSOM | Bowmoor SC | |
RS Aero 7 1088 | Julia ALLAN | YDSC | |
RS Aero 7 1089 | Kent MARTIN | Ogston | |
RS Aero 7 1089 | Kent MARTIN | Ogston Sailing Club | |
RS Aero 7 1230 | Noah REES | Torpoint Mosquito SC | |
RS Aero 7 1230 | Noah REES | Torpoint Mosquito SC | |
RS Aero 7 1232 | Steve NORBURY | Warsash Sailing Club | |
RS Aero 7 1336 | Joe GALLIVAN | Spinnaker Sailing Club | |
RS Aero 7 1365 | Dean HASSELL | Hunts sc | |
RS Aero 7 1566 | Tim HIRE | Royal Lymington YC | |
RS Aero 7 1568 | Caitlin ATKIN | Whitstable YC | |
RS Aero 7 1568 | Caitlin ATKIN | Whitstable YC | |
RS Aero 7 1586 | Chris CONLAN | Bowmoor | |
RS Aero 7 1587 | Chris HATTON | Bowmoor SC | |
RS Aero 7 1637 | Greg BARTLETT | Starcross Yacht Club | |
RS Aero 7 1637 | Greg BARTLETT | Starcross Yacht Club | |
RS Aero 7 1637 | Gregory BARTLETT | Starcross YC | |
RS Aero 7 1653 | Richard BUTLER | Covenham SC | |
RS Aero 7 1685 | Lucy GREENWOOD | Oxford Sailing Club | |
RS Aero 7 1694 | Nick NEVE | Rutland | |
RS Aero 7 1694 | Nick NEVE | Rutland | |
RS Aero 7 1817 | Chris JONES | Sutton Bingham Sailing Club | |
RS Aero 7 1930 | Paul BARTLETT | Starcross Yacht Club | |
RS Aero 7 1930 | Paul BARTLETT | Starcross YC | |
RS Aero 7 2073 | Tim SEWARD | Broadstairs | |
RS Aero 7 2093 | Peter BARTON | Lymington Town SC | |
RS Aero 7 2098 | Pierce SEWARD | Broadstairs | |
RS Aero 7 2106 | Roscoe MARTIN | Ogston | |
RS Aero 7 2106 | Roscoe MARTIN | Ogston Sailing Club | |
RS Aero 7 2106 | Roscoe MARTIN | Ogston SC | |
RS Aero 7 2114 | Hobson JOHN | Notts County SC | |
RS Aero 7 2134 | Chris WARBURTON | South Staffordshire SC | |
RS Aero 7 2147 | John WARBURTON | Chew valley lake sailing club | |
RS Aero 7 2162 | Peter CHAPLIN | burghfield | |
RS Aero 7 2186 | Alan BEATON | Notts County | |
RS Aero 7 2204 | Alan MARKHAM | Upper Thames SC | |
RS Aero 7 2224 | Richard PAYNE | Oxford Sailing Club | |
RS Aero 7 2225 | Johnnie MCKEOWN | Lancing | |
RS Aero 7 2318 | Karl THORNE | Lymington Town SC | |
RS Aero 7 2319 | Stephen COCKERILL | Stokes Bay Sailing Club | |
RS Aero 7 2320 | Sarah COCKERILL | Stokes Bay Sailing Club | |
RS Aero 7 2346 | Ben ROLFE | Lymington Town SC | |
RS Aero 7 2415 | Nick IRELAND | Stokes Bay Sailing Club | |
RS Aero 7 2427 | Nigel ROLFE | Lymington Town Sailing Club | |
RS Aero 9 1089 | Kent MARTIN | Ogston SC | |
RS Aero 9 1298 | Richard WATSHAM | Starcross YC / RNSA | |
RS Aero 9 1298 | Richard WATSHAM | Starcross YC / RNSA | |
RS Aero 9 1551 | Liam WILLIS | Lymington Town SC | |
RS Aero 9 1637 | Greg BARTLETT | Starcross Yacht Club | |
RS Aero 9 1637 | Greg BARTLETT | Starcross YC | |
RS Aero 9 1888 | Chris LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 9 1888 | Chris LARR | Northampton Sailing club | |
RS Aero 9 1888 | Chris LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 9 1888 | Chris LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 9 2001 | Keith WILLIS | Lymington Town SC | |
RS Aero 9 2074 | Matt EVANS | Great Moor SC | |
RS Aero 9 2148 | Gareth GRIFFITHS | Island Barn reservoir | |
RS Aero 9 2190 | Alister BARKER | QMSC | |
RS Aero 9 2193 | Ben CHARNLEY | SBSC | |
RS Aero 9 9999 | Turner JAMES | Shoreham sailing club | |
RS Vareo 143 | Jeremy PARK | Yorkshire Dales Sailing Club | |
RS Vareo 407 | Luke FISHER | Emberton Park SC | |
RS Vareo 407 | Luke FISHER | Emberton Park SC | |
RS Vareo 407 | Luke FISHER | Emberton Park SC | |
RS Vareo 420 | Andrew EVERITT | North Herts & East Beds | |
RS Vareo 420 | Andrew EVERITT | North Herts East Beds | |
RS100 8.4 140 | Robert RICHARDSON | RWYC | |
RS100 8.4 310 | Neil MURRAY | Draycote Water Sailing Club | |
RS300 425 | Chris GANDY | Draycote Water Sailing Club | |
RS300 431 | Nick BOLLAND | Draycote Water Sailing Club | |
RS300 525 | Mark COOPER | Burghfield Sailing Club | |
RS600 648 | Alistair FARMAN | Grafham Water | |
RS600 8 | Richard SMITH | Wilsonian sc | |
RS600 815 | Edward BELLAMY | Grafham | |
RS600 815 | Edward BELLAMY | Grafham | |
RS600 866 | Brian BRIGGS | grafham water sailing club | |
RS600 891 | Robert ELLIS-PAUL | Datchet Water Sailing Club | |
RS600 933 | Cliff HASLAM | Hickling Broad Sailing Club | |
RS600 951 | Michael ISZATT | king george | |
RS600 951 | Michael ISZATT | kgsc | |
RS700 1046 | Miles ROEBUCK | Oxford | |
RS700 720 | Richard WADSWORTH | Stokes Bay Sailing Club | |
Solo 4019 | William RICE-BIRCHALL | Coniston | |
Solo 4512 | Neil FIRTH | Banbury SC | |
Solo 4975 | Chris TOOLEY | Draycote Water Sailing Club | |
Solo 4999 | Alex BUTLER | Hayling Island Sailing Club | |
Solo 5138 | Patrick OVERS | Paxton lakes | |
Solo 5346 | Brian MOLYNEUX | Banbury | |
Solo 5346 | Brian MOLYNEUX | Banbury | |
Solo 5346 | Brian MOLYNEUX | Banbury | |
Solo 5367 | Tony DALLIMORE | Ripon SC | |
Solo 5381 | Fraser HAYDEN | Papercourt SC | |
Solo 5389 | Mark CLEARY | Budworth | |
Solo 5397 | Joe QUICK | Coniston | |
Solo 5407 | John REEKIE | Bassenthwaite SC | |
Solo 5586 | Ian WALTERS | Grafham Water Sailing Club | |
Solo 5586 | Ian WALTERS | Graham Water Sailing Club | |
Solo 5628 | Colin MATHER | Ripon SC | |
Solo 5649 | Steven BISHOP | Girton sailing club | |
Solo 5649 | Steven BISHOP | Girton | |
Solo 5649 | Steven BISHOP | Girton sailing club | |
Solo 5658 | Josh PORTER | Newtownards SC / HLSC | |
Solo 5664 | Dave LUCAS | Graham Water sc | |
Solo 5703 | John BALL | Brightlingsea sc | |
Solo 5705 | Lawrence CREASER | Hayling Island Sailing Club | |
Solo 5705 | Charlie CUMBLEY | Warsash Sailing Club | |
Solo 5705 | Lawrence CREASER | Hayling Island SC | |
Solo 5705 | Lawrence CREASER | Hayling Island SC | |
Solo 5730 | Vince HOREY | King George Sailing Club. | |
Solo 5730 | Vincent HOREY | King George Sailing Club | |
Solo 5730 | Vince HOREY | King George S C | |
Solo 5737 | Fergus BARNHAM | Snettisham Beach | |
Solo 5737 | Oliver DAVENPORT | Redesmere Sc | |
Solo 5738 | Ewan BIRKIN-WALLS | Grafham | |
Solo 5738 | Ewan BIRKIN-WALLS | Grafham Water Sailing Club | |
Solo 9 | Bernard CLARK | Ripon Sailing Club | |
Sprint 15 1582 | Kevin CUMMERSON | GWSC | |
Sprint 15 1939 | Christian MASH | Grafham Water Sailing Club | |
Sprint 15 1940 | Edward TUITE DALTON | Draycote Water Sailing Club | |
Sprint 15 2022 | Stuart SNELL | GRAFHAM WATER | |
Streaker 1763 | Paul JAGO | Attenborough sc | |
Streaker 1763 | Paul JAGO | Attenborough sc | |
Streaker 1763 | Paul JAGO | Attenborough sailing club | |
Streaker 1951 | Lawrence CREASER | Hayling Island Sailing Club | |
Streaker 1982 | Martin PENTY | Beaver Sailing Club | |
Supernova 542 | Chris BURROWS | Oxford | |
Supernova 582 | Marcus SHAW | Girton | |
Supernova 649 | Tony BLEASDALE | Girton Sailing Club | |
Supernova 706 | Ed JOHNSON | Girton Sailing Club | |
Supernova 706 | Ed JOHNSON | Girton Sailing Cub | |
Topper 22879 | Daniel O'TOOLE | Banbury Sailing Club | |
Topper 31767 | Toby ATHERTON | Toby Atherton | |
Topper 41619 | Charlie GUYETT | Cransley | |
Topper 45586 | Ryan WALFORD | Hickling Broad Sailing club/ Snowflakes Sailing Club | |
Topper 45653 | Abigail LARR | Northampton Sailing Club | |
Topper 45653 | Abigail LARR | Northampton | |
Topper 45653 | Abigail LARR | Northampton Sailing Club | |
Topper 45653 | Abigail LARR | Northampton Sailing Club | |
Topper 47466 | Monique VENNIS-OZANNE | Hill Head Sailing Club | |
Topper 47466 | Monique VENNIS-OZANNE | Hill Head Sailing Club | |
Topper 47685 | Samuel BRACKLEY | Felpham | |
Topper 47685 | Samuel BRACKLEY | Felpham | |
Topper 47733 | Alfie LESTER | Felpham | |
Topper 47750 | Maxi TUSTAIN | IBRSC | |
Topper 47773 | Ollie VENNIS-OZANNE | Hill Head Sailing Club | |
Topper 47773 | Ollie VENNIS-OZANNE | Hill Head Sailing Club | |
Topper 47806 | Yana SKVORTSOVA | IBRSC | |
Topper 47806 | Yana SKVORTSOVA | IBRSC | |
Topper 48177 | Bill HUDSON | Newhaven and Seaford Sailing Club | |
Topper 48249 | Leo WILKINSON | Maidenhead SC / Datchet Water SC | |
Vortex 1117 | Mick COLLINS | Yorkshire Dales | |
Vortex 2014 | Jonathan CARTER | Rickmansworth sailing club | |
Vortex 2014 | Jonathan CARTER | Rickmansworth sailing club | |
Vortex 2014 | Jonathan CARTER | Rickmansworth sailing club | |
Vortex 2014 | Jonathan CARTER | rickmansworth sailing club | |
Vortex 2014 | Jonathan CARTER | Rickmansworth sailing club | |
SINGLEHANDER - 375 ENTRIES |
If your name is not on this list, you have not completed all the stages of the entry process AND/OR we are still waiting for your entry fee to clear. Please login into your account to finalise your entry
2017/18 Series | |
Draycote Dash | 18/19 November 2017 |
Datchet Flyer | 9/10 December 2017 |
Brass Monkey | 27 December 2017 |
Grafham Grand Prix | 30 December 2017 |
King George Gallop | 6 January 2018 |
Tiger Trophy | 3/4 February 2018 |
Oxford Blue | 17 February 2018 |
Prize Giving | 3 March 2018 |
The GJW Direct SailJuice Winter Series is based around the UK's biggest winter handicap events. Sailors from many different dinghy fleets now consider this series as one of the main goals of their winter racing. With great prizes on offer, it attracts some of the best sailors in the country to compete against each other. The series is managed by SailRacer.