SAIL NUMBER | NAME | CLUB | |
2000 1 | Rupert BEDELL Finn BEDELL | Queen Mary SC | |
2000 2042 | Jasper BARNHAM Serena DE NAHLIK | Snettisham Beach SC | |
2000 2146 | Ben TYLECOTE Not Yet Known ?? | Rutland | |
2000 22334 | Simon HORSFIELD Katie BURRIDGE | Army SA | |
2000 22334 | Simon HORSFIELD Katie BURRIDGE | Army Sailing Association | |
2000 22334 | Simon HORSFIELD Katie BURRIDGE | Army Sailing Association / TISC Army Sailing Association/ Tisc | |
2000 22334 | Simon HORSFIELD Katie BURRIDGE | ASA | |
2000 22334 | Simon HORSFIELD Katie BURRIDGE | Army Sailing Association Tisc | |
2000 22334 | Simon HORSFIELD Katie BURRIDGE | Army Sailing Association | |
2000 22607 | Paul CULLEN Verity HOPKINS | Weirwood | |
2000 22648 | Jeremy MICHELL Edward SUMNER | Erith yacht club | |
2000 2458 | Rob BURRIDGE Gemma BURRIDGE | Weirwood SC | |
2000 2724 | Bill KNIGHTS Ben KNIGHTS | GWSC | |
29er 125 | Robin JONES Georgie ALTHAM | Hykeham | |
29er 2018 | Oscar OLDFIELD Tom CROOME | Royal Hospital School | |
29er 2175 | Thomas WILLIAMSON Cameron SWORD | Weir Wood Sailing Club / GWSC | |
29er 2235 | William PANK Seb GOTTO | RHS, Norfolk Broads Yacht Club | |
29er 2329 | Caroline BOULE Harry FOX | Imperial College Sailing Club | |
29er 2494 | Joshua PRICE Joseph DORMER | Tenby Sailing Club Queen Mary SC | |
29er 2494 | Joshua PRICE Joseph DORMER | Tenby Sailing Club | |
29er 2661 | Monique VENNIS-OZANNE John MATHER | Hill Head Sailing Club/HISC | |
29er 2696 | Michael DYER Samuel DYER | Herne Bay | |
29er 2696 | Michael DYER Samuel DYER | Herne Bay | |
29er 2700 | Leo WILKINSON Sam JONES | Maidenhead Sailing Club | |
29er 2736 | Maxi TUSTAIN Ben IBBOTSON | IBRSC | |
29er 2806 | Oliver EVANS Ben WILLET | Gurnard SC | |
29er 2819 | Tom BURKE Alfie COGGER | Coniston | |
29er 2937 | Sonia EVANS Lizzie CATTERMOLE | GWSC | |
29er 373 | Max SHIEL Wilf TAYLOR | Royal Hospital School | |
29er 843 | Richie THURLBY Charlie MERRYWEATHER | Hill Head | |
4000 4057 | Andrew EVERITT Rachel CROKER | GWSC | |
4000 4588 | John REYNOLDS Fran HOWELL | Grafham Water SC | |
4000 4701 | Matthew REYNOLDS Freya PEMBERLEY | Grafham Water S.C | |
4000 4701 | Matt REYNOLDS Fran HOWELL | Grafham | |
420 111111 | Arran HOLMAN Steve IRISH | Hollowell sailing club | |
420 12345 | Jess LAVERY Geroge POVALL | Emsworth sailing club | |
420 47987 | James MACLACHLAN Paul KING | Girton sc | |
420 52566 | Katheryn BYNE Lia HORNE | Draycote Water Sailing Club | |
420 52566 | Katheryn BYNE Lia HORNE | Draycote Water Sailing Club | |
420 53159 | Alice DAVIS Ellie RUSH | Great Moor SC | |
420 53159 | Alice DAVIS Ellie RUSH | Great Moor Sc | |
420 53332 | Callum DAVIDSON-GUILD Szymon MATYJASZCZUK | Trearddur Bay Sailing Club | |
420 53959 | Bea GREENFIELD Gareth GREENFIELD | Oxford SC | |
420 53967 | Eilidh MCQUEEN Robbie LITTLEFIELD | Helensburgh SC | |
420 53982 | Oskar SHEPHERD Iain BLAKE | Great Moor Sailing Club Great Moor Sailing Club | |
420 54480 | Ella LANCE Matilda EVANS | Hisc | |
420 54487 | Dylan MCPHERSON Jack LEWIS | RYA | |
420 54487 | Dylan MCPHERSON Jack LEWIS | RYA | |
420 54487 | Dylan MCPHERSON Jack LEWIS | Rya | |
420 54724 | Terry HACKER Oliver HUGHES | GWSC | |
420 54785 | Mathias POTTER Cameron HOOK | Warsash Sc | |
420 54848 | Scarlett CAWTHORNE Eloise CLAPSON MCBRIDE | Shustoke Sailing club | |
420 54853 | Lizzie BEARDSALL Emmy WALKER | Warsash | |
420 54997 | Charlotte VIDELO Cally TERKELSEN | Frensham Pond SC | |
420 55107 | Abbey MUMFORD Evie HERRINGTON | Downs sc | |
420 55242 | Megan FERGUSON Ethan Davey | Frensham Pond Sailing Club | |
420 55375 | Kuba STAITE Joey TAYLOR | HISC | |
420 55375 | Kuba STAITE Joey TAYLOR | Hayling Island SC | |
420 55517 | Eleanor KEERS Faye CHATTERTON | Itchenor Sailing Club | |
420 55634 | Harry GEORGE James GEORGE | Lymington Town Sailing Club | |
420 55634 | Harry GEORGE James GEORGE | Lymington Town SC | |
420 55871 | Ollie MEADOWCROFT Oscar CAWTHORNE | Upper Thames | |
420 55871 | Ollie MEADOWCROFT Oscar CAWTHORNE | Upper Thames | |
420 55942 | Sophie EDWARDS Ellie THOMAS | Tata S C | |
420 56007 | Julia STAITE Bettine HARRIS | Hayling Island SC | |
420 56007 | Julia STAITE Bettine HARRIS | HISC | |
420 56113 | Elinor O'LEARY Tbc TBC | Island Barn Reservoir | |
420 56383 | Megan FARRER Oliver MEADOWCROFT | Emsworth SC | |
420 56467 | Ellie DRIVER Rose EDMONDS | Draycote Water SC | |
420 56467 | Ellie DRIVER Rose EDMONDS | Draycote Water SC | |
420 56469 | Charlotte VIDELO Cally TERKELSON | Frensham Pond S. C. | |
420 56469 | Charlotte VIDELO Cally TERKELSEN | Frensham Pond SC | |
420 56546 | Tim RUSH Joey TAYLOR | RYA | |
470 812 | Neil MARSDEN Jonny MC GOVERN | Blackpool | |
470 828 | Tom LOW Ed LOW | West Hoe Sailing Club | |
470 844 | Sarah JARMAN Nick DEVEREUX | RLymYC | |
49er 3 | Colin RAWLINSON Graeme ROWE | Roa Island | |
49er 862 | Terry PRESSDEE Will JONES | Yorkshire Dales SC | |
505 8881 | Neil RABBITTS Colette EMERY | Burton SC | |
505 8881 | Neil RABBITTS Colette EMERY | Burton SC | |
505 8914 | Tim BIRD Mike PRIDDLE | Burton SC | |
505 8914 | Tim BIRD Mike PRIDDLE | Burton SC | |
505 8914 | Tim BIRD Mike PRIDDLE | Burton SC | |
505 9085 | Charlie WALTERS Dougal CRAM | Datchet Water Sailing Club | |
505 9085 | Charlie WALTERS Dougal CRAM | Datchet Water | |
505 9196 | Penny CLARK Russ CLARK | RNSA/Stokes Bay SC | |
505 9196 | Paul BROTHERTON Russ CLARK | Glossop sailing club | |
505 9215 | Roger GILBERT Ben MCGRANE | Netley SC | |
505 9215 | Roger GILBERT Ben MCGRANE | Netley SC | |
505 9215 | Roger MCGRANE Ben MCGRANE | Netley SC | |
505 9221 | Ben ILIFFE Richard NURSE | Rya | |
Albacore 5866 | James KEARNS James KEARNS | Datchet | |
Albacore 8211 | Stuart MCADAM Sarah MAYHEW | Maidenhead SC | |
Albacore 8213 | John WOFFINDEN Crewy MCCREWFACE | Datchet | |
Albacore 8251 | Alex CULL Isabela CULL | West Oxfordshire Sailing Club | |
Albacore 8252 | Oliver DAVENPORT Fergus BARNHAM | Redesmere SC | |
Albacore 8252 | Ricky FREASHINGHAM Richard NURSEINGHAM | Northampton | |
B14 694 | Alastair MOPPETT Rory MOPPETT | Bough Beech Sailing Club | |
B14 707 | Amir SHAMSUDDIN Nick PYE | King George SC | |
B14 795 | Mark BARNES Josh WILCE | Whitstable Yacht Club | |
B14 795 | Mark BARNES Charlotte Horlock HORLOCK | Whitstable Yacht Club/Exe Sailing Club | |
B14 800 | Mark BARNES Josh WILCE | Mark Barnes | |
Cherub 3216 | Jamie PEARSON R SOLE | Draycote Water Sailing Club | |
Cherub 3216 | Jamie PEARSON Digby STILL | Draycote sc | |
Cherub 97 2650 | Martyn DENCHFIELD Oliver GOOLDEN | Staunton Harold Sailing Club | |
Comet Race 503 | Stephen CROCKER Kathryn GREEN | Cotswold sailinfg club | |
Comet Race 503 | Stephen CROCKER Kathryn GREEN | Cotswold Sailing Club | |
Comet Trio MK2 357 | Darren PADRO Callum PADRO | Shustoke sailing club | |
Comet Trio MK2 357 | Darren PADRO Callum PADRO | Shustoke | |
Comet Trio MK2 503 | Alex HORLOCK Bob HORLOCK | Exe SC | |
Comet Trio MK2 503 | Alex HORLOCK Bob HORLOCK | Exe SC | |
Devon Yawl 1 | David BATES William BATES | Queen Mary SC | |
Enterprise 21792 | Robert BRIGNELL Mark PRICE | Twickenham Yacht Club | |
Enterprise 22456 | Nigel BIRD Andy BIRD | RYA | |
Enterprise 22456 | Nigel BIRD Andy BIRD | RYA | |
Enterprise 22484 | John FORBES Diane KEIGHLEY | Minima Yacht Club | |
Enterprise 22705 | Robin BROOMFIELD Paul BLOOMFIELD | Minima Yacht Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Aimee ALLSOPP | Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Jared LEWIS | Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Emma COLEMAN | Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Alex HOMER | Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Nathan MCGRORY | Midland Sailing Club Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Aimee ALLSOPP | Midland Sailing Club | |
Enterprise 22901 | Paul YOUNG Nathan MCGRORY | Midland Sailing Club | |
Enterprise 23349 | Ann JACKSON Nick SCUTT | Burghfield Sailing Club | |
Enterprise 23349 | Ann JACKSON Alan SKEENS | Burghfield Sailing Club | |
Enterprise 23349 | Ann JACKSON Alan SKEENS | Burghfield Sailing Club Lee On Solent | |
Enterprise 23349 | Ann JACKSON Alan SKEENS | Burghfield Sailing Club | |
Europe 400 | Ellie CLARK | Ripon, Rutland and Overy Staithe SC's | |
Fireball 14114 | Joel JAMES Joel JAMES | RYA | |
Fireball 14388 | James CUXSON James Neil ARNOTT | Newhaven & Seaford SC | |
Fireball 14388 | James CUXSON James Neil ARNOTT | Newhaven & Seaford SC | |
Fireball 14388 | James CUXSON James Neil ARNOTT | Newhaven & Seaford SC | |
Fireball 14483 | Cameron MOSS Jake STOW | LRSC | |
Fireball 14834 | John TURLEY Peter SLINGSBY | Yorkshire Dales Sailing Club | |
Fireball 15031 | Dan JOHNSON Ben LATHAM | Weston Sailing Club | |
Fireball 15031 | Dan JOHNSON Ben LATHAM | Weston Sailing Club | |
Fireball 15066 | Mark MASKELL Nigel SHEPPARD | Blackwater SC | |
Fireball 15066 | Mark MASKELL Simon MASKELL | Blackwater SC | |
Fireball 15096 | Simon FOSKETT Simon FORBES | Staunton Harold Sailing Club | |
Fireball 15127 | Steve IRISH Andy RICE | Draycote | |
Fireball 15130 | Dan JOHNSON Ben LATHAM | Weston Sailing Club | |
Fireball 15130 | Dan JOHNSON Ben LATHAM | Weston SC | |
Fireball 15130 | Dan JOHNSON Ben LATHAM | Weston Sailing Club | |
Fireball 15130 | Dan JOHNSON Ben LATHAM | Weston Sailing Club | |
Fireball 15133 | Kevin HOPE Andy STEWART | Notts county sailing club | |
Fireball 15144 | Dj EDWARDS Vyv TOWNEND | Bough Beech | |
Fireball 15151 | Martyn LEWIS Daniel LEWIS | Rya | |
Fireball 15151 | Martyn LEWIS Daniel LEWIS | Rya | |
Fireball 15155 | David HALL Paul CONSTABLE | Blackwater SC | |
Fireball 15161 | Ian DOBSON Richard WAGSTAFF | Burwain SC | |
Fireball 15162 | Isaac MARSH Oliver DAVENPORT | Dovestone | |
Fireball 15162 | Isaac MARSH Oliver DAVENPORT | Dovestone | |
Fireball 15162 | Isaac MARSH Oliver DAVENPORT | Dovestone SC | |
Fireball 15162 | Isaac MARSH Oliver DAVENPORT | Dovestone | |
Firefly 16 | Ashi BANERJEE Elizabeth HARRIS | Magdalen College School | |
Firefly 18 | Cyrus LEDRU Denis DONSKIKH | Magdalen College School | |
Firefly 3 | Hugh TOMKINS Charles TOMKINS | GWSC | |
Firefly 4234 | Dom JOHNSON Izzy JOHNSON | Chipstead Sailing Club | |
Flying 15 3583 | Michael WILCZYNSKI Jean WILCZYNSKI | RORC | |
Flying 15 3794 | David PHILPOTT Pippa CHAPMAN | Grafham Water Sailing Club | |
Flying 15 3924 | Robert GATTON John FORSDIKE | Grafham Water Sailing Club | |
Flying 15 3957 | Charles APTHORP Charlie APTHORP | hisc | |
Flying 15 4024 | Simon KNELLER Ben LONGSTAFF | Gascony | |
Flying 15 4027 | Michael CLAPP Mia LALANE | Datchet Water Sailing Club Datchet Water Sailing Club | |
Flying 15 4042 | Tim O'BRIEN Graham WADELEY | Grafham Water Sailing Club | |
Formula 18 1581 | David WHITE Jon SWEET | Grafham Water SC | |
Formula 18 1825 | Paul ALLEN Mike ALLEN | Grafham/Bassenthwaite | |
Formula 18 524 | Tony STOKES Jack MASH | GWSC | |
GP14 1 | Ian DOBSON Andy TUNNICLIFFE | Burwain sc | |
GP14 13161 | Robert RICHARDSON John RICHARDSON | RWYC | |
GP14 13161 | Robert RICHARDSON Steven WILSON | Royal Windermere Yacht Club | |
GP14 13654 | Neil MARSDEN Neil MARSDEN | Blackpool | |
GP14 13787 | Keith STREET Hannah LIPTROT | whsc | |
GP14 13870 | Maciej MATYJASZCZUK Chris LOMAX | Welsh Harp sc | |
GP14 13917 | Josh PORTER Sara GOWDY | Newtownards SC | |
GP14 14 | Matt MEE Chris ROBINSON | Burghfield | |
GP14 14132 | Sam WATSON Andy PUNTER | Nantwich | |
GP14 14132 | Sam WATSON Andy FLUMPER | Nantwich | |
GP14 14166 | Richard HAM Charlie COTTER | Tollesbury | |
GP14 14178 | Lawrence CREASER Fergus BARNHAM | Hollowell SC | |
GP14 14178 | Lawrence CREASER Ben SWAINSON | Hollowell SC | |
GP14 14185 | Nick CRAIG Roger PHILLIPS | Burghfield Frensham | |
GP14 14185 | Nick CRAIG Emma CLARKE | Burghfield Frensham | |
GP14 14185 | Nick CRAIG Arthur HENDERSON | Burghfield Frensham | |
GP14 14185 | Nick CRAIG Emma CLARKE | Burghfield Frensham | |
GP14 14201 | Hugh DEVEREUX Ellie DEVEREUX | Budwortth SC | |
GP14 14201 | Hugh DEVEREUX Ellie DEVEREUX | Budworth Sailing Club | |
GP14 14201 | Hugh DEVEREUX Roger DEVEREUX | Budworth Sailing club | |
GP14 14224 | Peter GRAY Richard PEPPERDINE | Shsc | |
GP14 14224 | Peter GRAY Geoff EDWARDS | Staunton Harold | |
GP14 14224 | Peter GRAY Shandy THOMPSON | Staunton Harold | |
GP14 14224 | Peter GRAY Richard PEPPERDINE | SHSC | |
GP14 14241 | Matt LULHAM-ROBINSON Ben LULHAM-ROBINSON | University of Bath Sailing Club | |
GP14 14253 | James GOODFELLOW Richard CORNES | Ardleigh Sailing Club | |
GP14 14261 | Andy SMITH Phil HODGKINS | Bassenthwaite | |
GP14 14261 | Andy SMITH Phil HODGKINS | Bassenthwaite | |
GP14 14261 | Andy SMITH Phil HODGKINS | Bassenthwaite | |
GP14 14261 | Andy SMITH Phil HODGKINS | Bassenthwaite Bassenthwaite | |
GP14 14261 | Andy SMITH Phil HODGKINS | Bassenthwaite | |
Hadron H2 104 | Nick CRAIG | Burghfield Frensham | |
Int 14 1544 | Andy SHAW Rob STRUCKETT | Itchenor SC | |
Int 14 1548 | Julian PEARSON Richard SHERIDAN | Netley | |
K6 114 | Tony HARPER Mark / Steve DEMPSEY / WATSON | Back Yard YC | |
Lark 2293 | Gareth RUSSELL Aimee RUSSELL | Paxton Lakes Sailing Club | |
Lark 2293 | Gareth RUSSELL Aimee RUSSELL | Paxton Lakes SC | |
Lark 2468 | Samuel BAILEY Michelle EVANS | South Staffordshire Sailing Club | |
Lark 2468 | Samuel BAILEY Seonaid YOUNG | South Staffs Sailing Club | |
Lark 2501 | Kamila CZARTOLOMNA Mya PETERSON | SSSC | |
Laser 3000 8 | Joe PORTER Charles SCALES | OSC | |
Laser Vago XD 164 | Ed DEACON Gaynor CLARKE | Hunts | |
Laser Vago XD 1814 | Dave BAXTER Louise DAVISON | Yorkshire Dales Sailing Club | |
Laser Vago XD 535 | Edward DEACON Katharine MORSE | Huntingdon | |
Laser Vago XD 892 | Chris EVERITT Eleanor EVERITT | YDSC | |
Laser Vago XD 892 | Chris EVERITT Eleanor EVERITT | YDSC Ydsc | |
Merlin Rocket 3575 | Harry STEWARD Nathan ALLEN | Fishers Green | |
Merlin Rocket 3578 | Godfrey CLARK Matteo MANCINI | FISHERS GREEN SC | |
Merlin Rocket 3688 | Andy GEORGE Elspeth MCDOWELL | Burton Burton | |
Merlin Rocket 3703 | Richard WHITWORTH Kat KIMBER | Parkstone YC | |
Merlin Rocket 3763 | Mark BARNES Josh WILCE | Whitstable Yacht Club | |
Merlin Rocket 3764 | Tim FELLS Frances GIFFORD | Salcombe Yacht Club | |
Merlin Rocket 3768 | Rob CAGE Hatty CAGE | Thames Sailing Club | |
Merlin Rocket 3770 | Jon STEWARD Nick YANNA | Fishers Green SC | |
Merlin Rocket 3774 | Richard COULTER Christian HILL | FGSC | |
Merlin Rocket 3775 | Alan KRAYLING Pete NICHOLSON | Waldringfield | |
Merlin Rocket 3781 | Dave WINDER Ben RAYNER | Hollingworth SC / YDSC | |
Merlin Rocket 3790 | Colin BROCKBANK Russell HALL | Wembley | |
Merlin Rocket 3795 | Alex JACKSON Mary HENDERSON | Shoreham SC | |
Merlin Rocket 3799 | Paul RAYSON Mike ATKINSON | Fishers Green SC | |
Merlin Rocket 3802 | Simon POTTS Tbc TBC | Burghfield | |
Merlin Rocket 3803 | Caroline CROFT Chris GOULD | Blithfield SC | |
Merlin Rocket 3807 | Tim SAXTON Jodie SAXTON | Itchenor SC | |
Miracle 3813 | Graham WATTS Helen JACKS | Staunton Harold | |
Miracle 3813 | Graham WATTS Helen JACKS | Staunton Harold | |
Nacra 15 Spi DH 070 | Morgan SMITH Alex HAMEL | Hollowell Sailing Club | |
Nacra 15 Spi DH 079 | William HARRISON Isabella FERNEHOUGH | Grafham | |
National 12 2993 | Chris TROTH Rich BOWER | Olton Mere SC | |
National 12 3527 | Kevin ILES Katy MEADOWCROFT | West Oxfordshire SC | |
National 12 3530 | Graham CAMM Zoe BALLANTYNE | Burghfield SC | |
National 12 3544 | Thomas STEWART Robert STEWART | Waldringfield SC | |
National 18 412 | Steve PERKINS Julian BERNEY | Blackwater SC | |
National 18 421 | Matthew JONES Peter IMPEY | Tamesis Club | |
Norfolk Punt 94 | Colin MURRAY Oly MURRAY | Invergordon boating club | |
Norfolk Punt 94 | Colin MURRAY Oly MURRAY | Invergordon boating club | |
Norfolk Punt 94 | Colin MURRAY Oly MURRAY | Invergordon boating club Blackpool & Fleetwood YC | |
Norfolk Punt 94 | Colin MURRAY Oliver MURRAY | Invergorden boating club | |
Norfolk Punt 94 | Colin MURRAY Oly MURRAY | Invergordon boating club | |
Osprey 1175 | Samuel BAILEY Timothy James BOWDEN | South Staffordshire Weymouth | |
Osprey 1291 | Alex WILLIS Nick WILLIS | Hayling Island sailing club | |
Osprey 1291 | Alex WILLIS Nick WILLIS | Hayling Island Sailing CLub | |
Osprey 1347 | Philip MEAKINS A .n. OTHER | Warsash | |
Osprey 1347 | Philip MEAKINS A.n. OTHER | warsash | |
Osprey 1347 | Philip MEAKINS An OTHER | Warsash SC | |
Osprey 1360 | Martin COONEY Peter FRITH | Poole YC | |
Osprey 1360 | Martin COONEY Peter FRITH | Poole YC | |
Osprey 1363 | Alistair RAYNARD Robert BURDEKIN | Carsington | |
Osprey 1366 | Eden HYLAND Mark HARTLEY | Chase SC | |
Osprey 1369 | Roger BLAKE Iain BLAKE | Great Moor Sailing Club Great Moor Sailing Club | |
Osprey 1369 | Roger BLAKE James BLAKE | Great Moor Sailing Club Great Moor Sailing Club | |
Osprey 1369 | Roger BLAKE Iain BLAKE | Great Moor Sailing Club | |
Osprey 1369 | Roger BLAKE James BLAKE | Great Moor Sailing Club | |
Osprey 1373 | Richard MARSHALL Andrew CLARKE | Poole YC | |
RS Feva 6585 | Charlotte ALLEN Millie DEACON | Royal Hospital School | |
RS Feva XL 2422 | Ben ANGELL Steven ANGELL | Draycote water sailing club | |
RS Feva XL 4624 | Freddie SUNDERLAND Stella NYGARD | Olton Mere Sailing Club | |
RS Feva XL 4624 | Alice DAVIS Joseph BLAKER | Great Moor SC | |
RS Feva XL 4766 | Joseph WARWICKER Finley SOUTHON | BoughBeech | |
RS Feva XL 5279 | William BAILEY Freddie SUNDERLAND | YDSC | |
RS Feva XL 5764 | Oliver RAYNER Matthew RAYNER | YDSC | |
RS Feva XL 6580 | Toby SMITH Merryn ATTRIDGE | Royal Hospital School | |
RS Feva XL 7190 | Imogen GREEN Felicity ANGELL | Draycote Water | |
RS Feva XL 7464 | Beth MILLER Tilda BRAYSHAY | Yorkshire Dales SC | |
RS Feva XL 89 | Max RAWLINSON James ARMSTRONG | Roa Island boat club | |
RS Feva XL 922 | Theo BURN Hannah MACCORMAC | Datchet Water Sailing Club | |
RS Quest 810 | Thomas MUSSELWHITE Jordyn BOND | Salisbury Sea Cadets | |
RS Vision 1143 | Andy TURNER Richard COWLARD | queen mary | |
RS Vision 475 | Mike BARRETT Simon PERCIVAL | Island Barn Reservoir Sailing Club | |
RS200 1023 | Andrew KILBURN Claudia WILSON | Rickmansworth SC | |
RS200 1039 | Tom GOODEY Richard THOMAS | Broadstairs SC | |
RS200 1039 | Tom GOODEY Richard THOMAS | Broadstairs SC Broadstairs SC | |
RS200 1048 | Andrew STICKLAND Becky PEARSON | TBYC | |
RS200 1061 | Ella STOGGALL Ted ASHWORTH | Netley Sailing Club | |
RS200 1069 | Brynster ABENDSTERN Fresh ABENDSTERN | Toddbrook SC | |
RS200 1069 | Isaac MARSH Harriet PULMAN | Dovestone | |
RS200 1118 | Faye CASWELL Harry PALMER | Yorkshire Dales SC | |
RS200 1135 | Julia ALLAN Grahame ALLAN | Yorkshire dales Sailing Club Yorkshire Dales Sailing Club | |
RS200 1152 | Jo TRIBE Emily DAVIS | Burnham SC | |
RS200 1207 | Cameron MOSS Jake STOW | Lyme Regis SC | |
RS200 1241 | Cj CAVALLARI Uta GRIESENBACH | Island Barn Reservoir Sailing Club | |
RS200 1264 | Nicki FISHER Serena STEWARDSON | Emberton Park Sailing Club | |
RS200 1277 | Carl WHITEHEAD Ben WHITEHEAD | Filey Sailing Club | |
RS200 1342 | Sarah GREEN David GREEN | Llandegfedd | |
RS200 1374 | Alistair SCOTT Charlotte SCOTT | Ripon Sailing Club | |
RS200 1381 | Oliver CAGE-WHITE Emily WINGFIELD DIGBY | Broadstairs SC | |
RS200 1402 | Esme BARRACLOUGH Ben DEARDEN | Ydsc | |
RS200 1415 | James HALL Zoe NIEVEEN | Papercourt/HISC | |
RS200 1428 | Richard BROWN Judith BROWN | DWSC | |
RS200 1452 | Alistair HODGSON Alice/ella RUSSELL/SPAIN | RYA | |
RS200 1452 | Alistair HODGSON Ella SPAIN | RYA | |
RS200 1452 | Alistair HODGSON Ella SPAIN | RYA | |
RS200 1527 | Chris TAYLOR Jess SLATER | WPNsA | |
RS200 1601 | Jonny MCGOVERN Sarah MCGOVERN | Port Dinorwic | |
RS200 1620 | Lol HAYWARD Amy NUGENT | Staunton Harold | |
RS200 1628 | Matt FOWLER Lynne RATCLIFFE | Pevensey Bay Sailing Club | |
RS200 1628 | Matt FOWLER Lynne RATCLIFFE | Pevensey Bay SC | |
RS200 1628 | Matt FOWLER Lynne RATCLIFFE | Pevensey Bay Sailing Club | |
RS200 1628 | Matt FOWLER Lynne RATCLIFFE | Pevensey Bay SC | |
RS200 1628 | Matt FOWLER Lynne RATCLIFFE | Pevensey Bay Sailing Club | |
RS200 1631 | Martin PENTY Luke DICKINSON | Beaver SC | |
RS200 1635 | Andrew BARNETT Jo LLOYD | Island Barn Reservoir Sailing Club | |
RS200 1653 | Peter HUDSON Adam HUDSON | Grafham SC | |
RS200 1657 | Geoff CARVETH Emma HIVEY | Warsash | |
RS200 1667 | Olly TURNER Sam MOTTERSHEAD | Starcross YC | |
RS200 1676 | Ian DOBSON Gemma DOBSON | The SMVC | |
RS200 1676 | Ian DOBSON Gemma DOBSON | The SMVC | |
RS200 1707 | Sharon FREELAND Paul FREELAND | Llandegfedd SC | |
RS200 419 | James BAYLISS Lucinda BAYLISS | QMSC | |
RS200 430 | Mike CALVERT Sophie HARRIS | Netley SC | |
RS200 458 | Nigel PEPPERDINE Diana PEPPERDINE | Staunton Harold | |
RS200 458 | Nigel PEPPERDINE Diana PEPPERDINE | Staunton Harold SC | |
RS200 573 | Will TAYLOR Matt TAYLOR | Lymington Town Sailing Club | |
RS200 584 | Tim FREEMAN Hannah FREEMAN | Warsash Sailing Club | |
RS200 608 | Tom CLAYTON Georgie MCKENZIE | Yorkshire Dales Sailing Club | |
RS200 626 | Will TAYLOR Fiona MULCAHY | Lymington Town SC | |
RS200 6510 | Ben WOODCOCK Oscar STEWARD | Royal Hospital School | |
RS200 665 | Andrew MUSSELWHITE David SARGENT | Salisbury Sea Cadets | |
RS200 732 | Greg JONES Caroline NOEL | Draycote Water | |
RS200 743 | Chris THOMAS Owen THOMAS | Priory Sailing Club | |
RS200 801 | Julien ANTIER Boris FRITSCH | CSL UFOLEP GIFFAUMONT | |
RS200 818 | Nick MARLEY Ian PEACE | Island Barn Reservoir SC | |
RS200 845 | Harriet WARD Simon HAMMENT | Hisc | |
RS200 845 | Harriet WARD Simon HAMMENT | HISC | |
RS200 921 | Matt BANBROOK Mickey MOUSE | Bowmoor SC | |
RS200 944 | Will HARRIS Cat HUNT | C N Lorient | |
RS200 967 | Graham FLYNN Scarlett FLYNN | The. Chase Sailing Club | |
RS200 974 | Adam WICKENDEN Anais BRAMALL | Silverwing SC | |
RS200 994 | Tom JONES Joseph JONES | Burghfield | |
RS200 994 | James GEORGE Harry GEORGE | LTSC | |
RS400 1043 | Ian WATKINS Imogen WATKINS | Oxford Sailing Club | |
RS400 1078 | Peter JACKSON Dave PHILLIPS | Silver Wing SC | |
RS400 1113 | Andy LE GRICE Dan WEALTHY | Warsash SC | |
RS400 1134 | Andrew COLE Chris ROLFE | QMSC | |
RS400 1152 | Mike JACOT Rebeccca ALLEN | Queen Mary SC | |
RS400 1247 | Richard KELSALL Neil KELSALL | Draycote | |
RS400 1247 | Richard KELSALL Neil KELSALL | Draycote Water | |
RS400 1247 | Richard KELSALL Neil KELSALL | Draycote Water | |
RS400 1248 | Peter DYER Peter DYER | Yorkshire Dales Sailing Club | |
RS400 1249 | Richard HUDSON Ali MOPPET | Bough Beech SC | |
RS400 1283 | Chris PICKLES Matt SHARMAN | Bassenthwaithe SC Delph SC | |
RS400 1351 | Richard GREEN Bradley GREEN | Yorkshire Dales Yorkshire Dales | |
RS400 1351 | Richard GREEN Bradley GREEN | Yorkshire Dales Yorkshire Dales | |
RS400 1368 | Jack HOLDEN Robert HENDERSON | Arun YC | |
RS400 1385 | James DOWNER Jon PRICE | Gurnard | |
RS400 1441 | Mark OAKEY Oliver WELLS | Itchenor SC | |
RS400 1453 | Stu HALMAN Anna WALSH | Leigh and Lowton SC | |
RS400 1453 | Stuart HALMAN Anna WALSH | Leigh and Lowton Sc | |
RS400 1472 | Douglas CLOW Ian HAMILTON | Island Barn Reservoir | |
RS400 1488 | Michael SIMS Mark LUNN | Carsington SC | |
RS400 1488 | Michael SIMS Mark LUNN | Carsington SC | |
RS400 1489 | Steve COCKERILL Sarah COCKERILL | Stokes Bay SC | |
RS400 1489 | Stephen COCKERILL Sarah COCKERILL | Lee On Solent Sailing Club | |
RS400 1492 | John HOBSON Tim HAND | Notts County | |
RS400 1502 | Jon HEISSIG Nicky GRIFFIN | Llangorse SC Llangorse SC | |
RS400 1502 | Jon HEISSIG Nicky GRIFFIN | Llangorse SC | |
RS400 497 | Jordan LEVETT James NOURSE | WOBYC | |
RS400 532 | Adam SIMMS John SIMMS | Yorkshire Dales SC | |
RS400 563 | Guy HUMPHREY Sarah HUMPHREY | Grafham water | |
RS400 603 | Alex LEONARD Ben MURRELL | Bass Sailing Club | |
RS400 603 | Alex LEONARD Ben MURRELL | Bass | |
RS400 650 | Griff TANNER Michael TANNER | QMSC | |
RS400 814 | Duncan TANNER Peter TANNER | Pevensey Bay Sailing Club | |
RS400 869 | Alex WALTON Tba TBA | Chase SC | |
RS500 1618 | Peter CURTIS James CURTIS | Grafham Water Sailing Club | |
RS800 1008 | Ben PALMER Mark HEATHER | HISC | |
RS800 1014 | Oliver GROVES Sam WALLER | Beaver S.C | |
RS800 1043 | Christopher DODD Bryony DODD | Rutland Water SC | |
RS800 1124 | Robert GULLAN Mari SHEPHERD | HISC | |
RS800 1124 | Robert GULLAN Mari SHEPHERD | HISC | |
RS800 1124 | Robert GULLAN Mari SHEPHERD | HISC | |
RS800 1124 | Robert GULLAN Mari SHEPHERD | HISC | |
RS800 1144 | Tom MORRIS Guy FILLMORE | Hayling Island SC | |
RS800 1171 | James PENTY Eddie GRAYSON | Beaver sc | |
RS800 1171 | James PENTY Eddie GRAYSON | Beaver SC | |
RS800 1188 | Daniel GOODMAN Debbie CLARK | Stokes Bay SC | |
RS800 1224 | Fred LORD Louise GALE | Carsington | |
RS800 1224 | Fred LORD Louise GALE | Carsington | |
RS800 1231 | Hugh SHONE Fiona HAMPSHIRE | Swanage Sailing Club | |
SB20 3462 | Stuart HARRIS Tim Matthews GEORGE MATTHEWS | Banbury Sailing Club | |
SB20 3462 | Stuart HARRIS Graeme Castle BECCY KELSALL | Banbury Sailing Club | |
Scorpion 2001 | Isaac MARSH Malcolm JAMES | Northampton | |
Scorpion 2013 | Thomas GILLARD Rachael RHODES | Sheffield Viking SC | |
Scorpion 2013 | Tom JEFFCOTE Rachael RHODES | staunton harold | |
Scorpion 2022 | James GARDNER Anne GARDNER | Hayling island sailing club | |
Scorpion 2026 | Chris MASSEY Charlotte GRAHAM | Hollingworth SC | |
Scorpion 2034 | Maciej MATYJASZCZUK Simon FORBES | Welsh harp | |
Scorpion 2040 | Tony WETHERALL Andy SERVICE | Pennine SC | |
Scorpion 2044 | Steve WALKER Jerry HANNABUSS | Pennine | |
Seafly 640 | George ODLING Harry ODLING | ASA | |
Spitfire 057 | Stephen MYNOTT Barry ANISTON | GRAFHAM WATER | |
Spitfire 124 | Kevin CUMMERSON Emilie CUMMERSON | GWSC | |
Spitfire 202 | Julian BOSCH Jeromy BOSCH | Grafham Water SC | |
Tasar 2802 | John REES Mari SHEPERD | Hayling Island Sailing Club | |
Thames A Rater 24 | Jamie STEWART Ossie STEWART | Frensham | |
Topaz Argo 0000 | Russell AKESTER Philip HORNSBY | QUEEN MARY SAILING CLUB | |
Wayfarer 10710 | Stuart HALL Simon MUNROE | Silver Wing SC Silver Wing SC | |
Wayfarer 10710 | Stuart HALL Adam WICKENDEN | Silver Wing SC | |
Wayfarer 11058 | Peter LULHAM-ROBINSON Tba TBA | Yorkshire Dales Sailing Club | |
Wayfarer 11093 | Andrew WILSON Tom WILSON | Datchet Water SC | |
YW Dayboat 566 | Ken BAKER Helen EVANS | Silver Wing Sailing Club Silver Wing Sailing Club | |
YW Dayboat 566 | Ken BAKER Helen EVANS | Silverwing sailing club | |
DOUBLEHANDER - 410 ENTRIES |
SAIL NUMBER | NAME | CLUB | |
2.4m 163 | Megan PASCOE | Frensham pond sc | |
2.4m 843 | Jazz TURNER | newhaven and seaford sailing club | |
A Class Classic 3 | Neil KLABE | Grafham water sailing club | |
Blaze 661 | Nicholas TOLHURST | RCYC, BSC | |
Blaze 666 | Charlie MATTHEWS | Burnham Sailing Club | |
Blaze 763 | Peter MCFARLANE | Burghfield | |
Blaze 780 | Olly MURRAY | Invergorden boating club | |
Blaze 799 | Richard BOTTING | Draycote Water Sailing Club | |
Blaze 799 | Richard BOTTING | Draycote Water | |
Blaze 799 | Richard BOTTING | Draycote Water | |
Blaze 818 | Mike LYONS | Burghfield SC | |
Blaze 836 | Malcs HUTCHINGS | Royal Corinthian yo/burnham sc | |
Blaze 846 | Ben HARDEN | Burnham Sailing Club | |
British Moth 886 | Elaine LAVERTY | Leamington Spa Sailing Club | |
Byte CII 8 | Oliver VENNIS-OZANNE | Hill Head Sailing Club | |
Challenger 100 | John STOKES | Peterborough Sailability | |
Challenger 188 | Alex HOVDEN | Papercourt Sailing Club | |
Challenger 270 | Graham HALL | Rutland Sailing Club | |
Challenger 281 | Jack ALDERDICE | Rutland | |
Challenger 312 | Val MILLWARD | Rutland Sailing Club, | |
Comet 746 | Sian CLARK | Draycote Water | |
Comet 867 | Chris ROBINSON | Burghfield SC | |
Contender 2315 | Ben HOLDEN | Halifax SC | |
Contender 2422 | Neil FERGUSON | Yorkshire dales SC | |
Contender 2503 | Tim HOLDEN | Halifax SC | |
Contender 2519 | Henry GOODMAN | Halifax/YDSC | |
Contender 2572 | Paul ROSS | Shotley S.C | |
Contender 2706 | Stuart JONES | Datchet Water SC | |
Contender 2706 | Stuart JONES | Datchet Water SC | |
Contender 2706 | Stuart JONES | Datchet Water SC | |
Contender 2706 | Stuart JONES | Datchet Water SC | |
Contender 2708 | Ed PRESLEY | Chew Valley SC | |
Contender 2720 | Richard BYNE | Draycote Water Sailing Club | |
Contender 629 | Ben HAWKES | CCSC | |
Contender 629 | Ben HAWLES | Wimbleball/ CCSC | |
Contender 629 | Ben HAWKES | Wimbleball/ CCSC | |
Contender 643 | Mark RUSHTON | Grafham water sailing club | |
Contender 695 | Graeme WILLCOX | Netley Sailing Club | |
Contender 705 | James SPIKESLEY | Netley Sailing Club | |
D-One 11 | Rob JONES | Warsash | |
D-One 21 | Vanessa WEEDON-JONES | GWSC | |
D-One 907 | Terry BROOKS | Oxford | |
D-Zero 0 | Nigel PYBUS | Grafham | |
D-Zero 150 | Andrew SPENCER | burton on trent | |
D-Zero 150 | Andrew SPENCER | burton on trent | |
D-Zero 170 | Sebastian PROWSE | QMSC | |
D-Zero 182 | Mick GREEN | Rossendale Valley | |
D-Zero 183 | Gavin FLEMING | Hunts sailing club | |
D-Zero 190 | Emily BRITTON | CRANSLEY SAILING CLUB | |
D-Zero 191 | Nigel AUSTIN | CRANSLEY SAILING CLUB | |
D-Zero 191 | Nigel AUSTIN | Cransley Sailing Club | |
D-Zero 191 | Nigel AUSTIN | CRANSLEY SAILING CLUB | |
D-Zero 193 | Kevin MOLL | Hunts Sailing Clunb | |
D-Zero 195 | Stuart PYBUS | Grafham | |
D-Zero 195 | Nigel PYBUS | Northampton | |
D-Zero 217 | Thomas SOUTHWELL | Netley | |
D-Zero 217 | Thomas SOUTHWELL | Netley | |
D-Zero 217 | Thomas SOUTHWELL | Netley | |
D-Zero 218 | Paul MURPHY | Paul Murphy | |
D-Zero 227 | Colin GLOVER | Grafham Water Sailing Club | |
D-Zero 231 | Robin FREELAND | Llandegfedd SC | |
D-Zero 308 | Gareth GRIFFITHS | Shoreham Sailing Club | |
D-Zero 42 | Arran HOLMAN | Hollowell SC | |
D-Zero 42 | Arran HOLMAN | Hollowell | |
D-Zero 71 | Neil WASHINGTON | Grafham Water Sailing Club | |
D-Zero 74 | Paul JEFFERIES | Hunts SC | |
D-Zero 8 | Joe CONSTABLE | Grafham Water Sailing Club | |
D-Zero 8 | Joe CONSTABLE | Grafham Water Sailing Club | |
Europe 285 | Rose EDMONDS | Snettisham Beach Sailing Club | |
Europe 332 | Emma PEARSON | Stokes Bay | |
Europe 332 | Emma PEARSON | Stokes Bay Sailing Club | |
Europe 332 | Emma PEARSON | Stokes Bay | |
Europe 401 | Malcolm MORLEY | Overy Staithe SC | |
Farr 3.7 412 | Graham COOPER | Bradford on Avon SC | |
Finn 0 | Dave WALKER | RDNBYC | |
Finn 4 | Russ WARD | Hayling Island S C | |
Finn 5 | George COLES | Carsington | |
Finn 5 | George COLES | Carsington | |
Finn 5 | George COLES | Carsington Sailing club | |
Finn 662 | Daniel ASH | Banbury | |
Finn 83 | George COLES | Mengeham Rythe SC, Carsington SC | |
Fire 763 | Peter MCFARLANE | Burghfield | |
Fire 781 | David ENTWISTLE | Burghfield SC | |
Flying Mantis 002 | Jamie STEWART | frensham | |
Hadron 0 | Nick CRAIG | Burghfield Frensham | |
Hadron H2 104 | Simon HIPKIN | Walton & Frinton Yacht Club | |
Hadron H2 113 | Chris GANDY | Draycote Water SC | |
Hadron H2 115 | Richard LEFTLEY | South Cerney Sailing Club | |
Hadron H2 115 | Richard LEFTLEY | South Cerney Sailing Club | |
Hadron H2 115 | Richard LEFTLEY | South Cerney Sailing Club | |
Hadron H2 127 | Chris BROWN | RORC | |
Hadron H2 127 | Chris BROWN | Weston | |
Hadron H2 128 | Andrew MCGAW | Northampton | |
Hadron H2 13 | Tim GARVIN | Queen Mary SC | |
Hadron H2 135 | Michael ALEXANDER | Rutland SC | |
Int Canoe 335 | Gareth CALDWELL | Pwllheli | |
Int Moth 4208 | Tom LAMBERT | Wilsonian SC | |
Int Moth 4386 | Simon HISCOCKS | Wpnsa | |
Int Moth - No foils 2994 | Doug PYBUS | Qmsc | |
Int Moth - No foils 4009 | Neil BAKER | Queen mary | |
K1 117 | Hilly KING | Frensham Pond SC | |
K1 138 | Geoff KING | Tewkesbury cruising and sailing club | |
K1 62 | Mike BECKETT | Datchet Water Sailing Club | |
K1 73 | Ian DUKE | Datchet Water Sailing Club | |
K1 92 | Simon HAWKES | Wimbleball | |
K1 92 | Simon HAWKES | Wimbleball | |
K1 92 | Simon HAWKES | Wimbleball | |
K1 92 | Simon HAWKES | Wimbleball | |
Laser 1 | Jon EMMETT | Weir Wood Sailing Club | |
Laser 1 | Jon EMMETT | Weir Wood Sailing Club | |
Laser 120300 | Simon WILLIAMS | Broxbourne | |
Laser 122135 | David RYDER | Island Barn | |
Laser 135448 | Carl AVERY | Burton Sailing Club | |
Laser 135448 | Carl AVERY | Burton Sailing Club | |
Laser 135448 | Carl AVERY | Burton Sailing Club | |
Laser 135448 | Carl AVERY | Burton Sailing Club | |
Laser 135448 | Carl AVERY | Burton Sailing Club | |
Laser 135448 | Carl AVERY | Burton Sailing Club | |
Laser 144768 | Keith PAYNE | Minima | |
Laser 15 | George SUNDERLAND | Olton Mere Sailing Club | |
Laser 15 | George SUNDERLAND | Olton Mere Sailing Club | |
Laser 15 | George SUNDERLAND | Olton Mere Sailing Club | |
Laser 15 | George SUNDERLAND | Olton Mere Sailing Club | |
Laser 15 | George SUNDERLAND | Olton Mere Sailing Club | |
Laser 15 | George SUNDERLAND | Olton Mere Sailing Club | |
Laser 156161 | Matthew POSTLETHWAITE | Roa Island | |
Laser 177863 | Tim MATTHEWS | Grafham Water Sailing Club | |
Laser 177941 | Leo WILSON | Oxford Sailing Club | |
Laser 178491 | Will SMITH | Hollingworth Lake Sailing Club | |
Laser 179841 | Jack WILLIAMS | Hill Head Sailing Club | |
Laser 180980 | Stephen BARFOOT | GWSC | |
Laser 183152 | Sam RUSHALL | Draycote Water SC | |
Laser 186696 | Sam JONES | Staunton Harold SC | |
Laser 187515 | David MAHONY | Queen Mary Sailing Club | |
Laser 188543 | Tim HASKINS | YDSC | |
Laser 191871 | Phil BEVAN | Grafham Water Sailing Club | |
Laser 193194 | Adam HALLARD | Draycote water | |
Laser 202093 | Keith SMAGGASGALE | HOAC / Queensmead | |
Laser 203313 | Allen BROWNING | QMS | |
Laser 205144 | Richard FREEMANTLE | Poole YC | |
Laser 205158 | James TULLEY | Yorkshire Dales Sailing Club | |
Laser 206327 | Peter EDEL | King George SC | |
Laser 209139 | Tom BRINDLEY | Redesmere | |
Laser 209139 | Tom BRINDLEY | Redesmere | |
Laser 209139 | Tom BRINDLEY | Redesmere | |
Laser 209265 | Michael HICKS | Queen Mary SC | |
Laser 209831 | Graham MACWHIRTER | UKLA (Yorkshire) | |
Laser 209976 | William WHITTAKER | Draycote Water Sailing Club | |
Laser 210020 | Alistair GOODWIN | Haversham Sc | |
Laser 210595 | Jim FIFIELD | King George SC & Emsworth Slipper SC | |
Laser 210617 | Joe QUICK | Coniston | |
Laser 212459 | Garry KNOTT | Ogston | |
Laser 212459 | Garry KNOTT | Ogston | |
Laser 212459 | Garry KNOTT | Ogston | |
Laser 212459 | Garry KNOTT | Ogston | |
Laser 212459 | Garry KNOTT | Ogston | |
Laser 213563 | Joe SCURRAH | Carsington SC | |
Laser 213590 | George GRAHAM | Burwain sailing club | |
Laser 214100 | Jack HOPKINS | HISC | |
Laser 214100 | Jack HOPKINS | HISC | |
Laser 214415 | Christopher ELLYATT | QMSC | |
Laser 215401 | Charlie SOUTH | Stokes Bay Sailing Club | |
Laser 215691 | William COOPER | Draycote Water SC | |
Laser 215692 | Marcellus PRYOR | Draycote Water Sailing Club | |
Laser 27 | Stick DARING | Pevensey Bay SC | |
Laser 87 | Ben FLOWER | HISC | |
Laser 4.7 00 | Imogene PALMER | Royal Hospital School | |
Laser 4.7 142026 | Imogen PALMER | Grafham | |
Laser 4.7 20619 | Rebecca VIDELO | Frensham Pond SC | |
Laser 4.7 207010 | James CLARKE | GWSC | |
Laser 4.7 209425 | Carys ATTWELL | Rutland SC | |
Laser 4.7 209425 | Carys ATTWELL | Rutland Water SC /Grafham Water SC | |
Laser 4.7 215835 | Tim EVANS | GWSC | |
Laser 4.7 216648 | Max STEELE | DATCHET/ WSC/ WHSC | |
Laser Radial 138570 | Mack MILINKOVIC | Weir Wood SC | |
Laser Radial 139439 | Cathleen SCHWARZLOSE | Tynemouth Sailing Club | |
Laser Radial 164918 | John CANT | Erith Yacht Club | |
Laser Radial 165295 | James KNIGHT | Draycote Water SC | |
Laser Radial 177861 | Alison STEVENS | Queen Mary SC | |
Laser Radial 182481 | Toby AYRE | Queen Mary SC | |
Laser Radial 183208 | Andrew SEAL | GWSC | |
Laser Radial 185306 | Josh WILCE Josh | Whitstable Yacht Club | |
Laser Radial 196537 | Matt BURTON | GWSC | |
Laser Radial 198838 | Curtis MCKAY | Queensmead SAILING CLUB/HOAC | |
Laser Radial 200043 | Desmond LUXTON | Staunton Harold | |
Laser Radial 200043 | Desmond LUXTON | Staunton Harold | |
Laser Radial 200043 | Desmond LUXTON | Staunton Harold | |
Laser Radial 202543 | Aaron EVANS | Silver Wing Sailing Club | |
Laser Radial 203320 | Gina BROWNING | QMS | |
Laser Radial 204651 | Steph HARDING | Grafham Water Sailing Club | |
Laser Radial 206876 | Oliver BLACKBURN | Leigh and Lowton SC | |
Laser Radial 208745 | Ross SOUTHWELL | Leigh and Lowton | |
Laser Radial 208745 | Ross SOUTHWELL | Leigh and Lowton | |
Laser Radial 208987 | Ella SPAIN | Upton Warren | |
Laser Radial 209795 | Tony COOPER | King George | |
Laser Radial 213545 | William SUNDERLAND | Olton Mere Sailing Club | |
Laser Radial 213545 | William SUNDERLAND | Olton Mere Sailing Club | |
Laser Radial 214007 | Jack GRAHAM-TROLL | GWSC | |
Laser Radial 214935 | Magnus HANDLEY | Queen Mary | |
Laser Radial 215271 | James DEATON | GWSC / Royal Harwich Yacht Club | |
Laser Radial 215414 | Thomas WILLIAMSON | Weir Wood Sailing Club | |
Laser Radial 215414 | Thomas WILLIAMSON | Weir Wood Sailing Club | |
Laser Radial 216646 | Alastair BROWN | Great Moor Sailing Club | |
Laser Radial 216646 | Alastair BROWN | Great Moor Sailing Club | |
Laser Radial 216646 | Alastair BROWN | Great Moor Sailing Club | |
Laser Radial 37287 | Carol MILNER | Filey Sailing Club | |
Lightning 368 417 | Jason GALLAGHER | Denholme | |
Musto Skiff 075 | Callum ESCRITT | Yorkshire Dales Sailing Club | |
Musto Skiff 113 | Ian STONE | Datchet | |
Musto Skiff 113 | Ian STONE | Datchet | |
Musto Skiff 200 | Kieran GRAHAM | South Shields SC / Derwent Res. SC | |
Musto Skiff 238 | David SMITH | YORKSHIRE DALES SAILING CLUB | |
Musto Skiff 253 | Ian TURNBULL | Ullswater | |
Musto Skiff 265 | Tom TAYLOR | Grafham | |
Musto Skiff 289 | Josh DAWSON | Derwent | |
Musto Skiff 334 | Ian ESCRITT | Yorkshire Dales SC | |
Musto Skiff 350 | Brennan ROBINSON | GWSC | |
Musto Skiff 467 | Luke DRAPER | KGSC | |
Musto Skiff 481 | Josh MORAN | Ullswater | |
Musto Skiff 547 | Serega SAMUS | wilsonian | |
Nacra 16 Solo Spi 063 | Stewart SMITH | Grafham | |
Nacra Carbon 20 35 | Malcolm YATES | Rutland SC | |
Nacra Carbon 20 54 | John TUCKWELL | Bala Sailing Club | |
OK 11 | Andy DAVIS | South Staffs | |
OK 212 | Douglas POWELL | Burghfield SC | |
OK 2129 | Paul CRAIG | Thornbury SC | |
OK 2144 | Vanessa WEEDON-JONES | Grafham | |
OK 2144 | Vanessa WEEDON-JONES | Grafham | |
OK 2176 | Keith BYERS | Morecambe Sailing Club | |
OK 41 | William HERITAGE | Gurnard Sailing Club | |
OK 46 | Charles SHEARN | KGSC | |
OK 46 | Charles SHEARN | KGSC | |
OK 77 | Gavin POULLOIN | Weymouth | |
OK 8 | Richard BURTON | Stokes Bay | |
OK 91 | Russ CLARK | RNSA/Stokes Bay SC | |
OK 99 | Ben PICKERING | Chase SC | |
OK 99 | Ben PICKERING | Chase SC | |
OK 99 | Ben PICKERING | Chase SC | |
Phantom 1097 | Andrew HUNT | WAVENEY OULTON BROAD YC | |
Phantom 1130 | Tim PLATT | Datchet | |
Phantom 1139 | Matthew PRITCHARD | Burton on Trent | |
Phantom 1139 | Matt PRITCHARD | Burton Sailing Club | |
Phantom 1139 | Matthew PRITCHARD | Burton | |
Phantom 1139 | Matt PRITCHARD | Burton S.C. | |
Phantom 1280 | Ian STONE | Datchet | |
Phantom 1317 | Matthew PALLETT | Burton sailing club | |
Phantom 1317 | Matthew PALLETT | Burton Sailing Club | |
Phantom 1346 | Matt BUTLER | Yorkshire Dales SC | |
Phantom 1414 | Dave SMITH | Hollingworth Lake SC | |
Phantom 1435 | Will GULLIVER | Northampton SC | |
Phantom 1447 | Richard SIMS | Carsington SC | |
Phantom 1456 | Andy COUCH | Blithfield Sailing Club | |
Phantom 1456 | Andy COUCH | Blithfield S C | |
Phantom 1456 | Andy COUCH | Blithfield S C | |
Phantom 1462 | James CLARKE | Hickling Broad Sailing Club | |
Phantom 1467 | Norman BYRD | Draycote Water | |
Phantom 1467 | Norman BYRD | Draycote | |
RS Aero 5 1020 | Harrison PYE | Draycote Water SC | |
RS Aero 5 1020 | Harrison PYE | Draycote Water SC | |
RS Aero 5 1088 | Nathan HOLT | Yorkshire Dales SC | |
RS Aero 5 1088 | Nathan HOLT | Yorkshire Dales SC | |
RS Aero 5 1096 | Fergus PYE | Draycote Water SC | |
RS Aero 5 1135 | James SMAGGASGALE | HOAC / Queensmead | |
RS Aero 5 1159 | Harriet CRITCHLEY | Stokes Bay SC | |
RS Aero 5 1159 | Harriet CRITCHLEY | Stokes Bay SC | |
RS Aero 5 1164 | Matthew TAYLOR | Royal Mersey Yacht Club | |
RS Aero 5 1301 | Emily DAVIS | Great Moor SC | |
RS Aero 5 1301 | Emily DAVIS | GMSC | |
RS Aero 5 1301 | Emily DAVIS | GMSC | |
RS Aero 5 1301 | Caitlin MORLEY | Burnham SC | |
RS Aero 5 1566 | Abby HIRE | Royal Lymington Yacht Club | |
RS Aero 5 1566 | Abby HIRE | Royal Lymington Yacht Club | |
RS Aero 5 1672 | Fergus PYE | Draycote Water SC | |
RS Aero 5 1685 | Lucy GREENWOOD | Oxford Sailing Club | |
RS Aero 5 1809 | Iona WILLOWS | Dorchester SC/Stokes Bay SC | |
RS Aero 5 1888 | Abigail LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 5 1888 | Abigail LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 5 1888 | Abigail LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 5 1888 | Abigail LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 5 1888 | Abigail LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 5 2071 | Sam BLAKER | Thorpe Bay YC | |
RS Aero 5 2071 | Sam BLAKER | Thorpe Bay YC | |
RS Aero 5 2071 | Sam BLAKER | Thorpe Bay YC | |
RS Aero 5 2105 | Lily BARRETT | Island Barn SC | |
RS Aero 5 2105 | Lily BARRETT | Island Barn Reservoir SC | |
RS Aero 5 2195 | Joseph BLAKER | Benfleet Yacht Club | |
RS Aero 5 2214 | Yana SKVORTSOVA | IBRSC | |
RS Aero 5 2317 | Theodore DEVERELL | Hunts Sailing Club/ Grafham Water Sailing Club | |
RS Aero 5 2317 | Theodore DEVERELL | Grafham Water Sailing Club | |
RS Aero 5 2350 | Ollie KENT | Yorkshire Dales sailing club | |
RS Aero 5 2429 | Becky CAIGER | Sevenoaks School | |
RS Aero 5 2442 | Helen BAILEY | Grafham Water Sailing Club | |
RS Aero 5 2552 | Sammy ISAACS-JOHNSON | Maidenhead | |
RS Aero 5 2713 | Ollie WILLIAMSON | Wier Wood Sailing Club | |
RS Aero 5 2713 | Ollie WILLIAMSON | Weir Wood Sailing Club | |
RS Aero 5 2748 | Oliver HICKLING | Wembley SC | |
RS Aero 5 2966 | David PEATY | Upton Warren Sailing Club | |
RS Aero 5 2966 | David PEATY | Upton Warren Sailing Club | |
RS Aero 5 2966 | David PEATY | Upton Warren Sailing Club | |
RS Aero 5 3037 | Alice LUCY | Rutland | |
RS Aero 5 3042 | Jonathan BAILEY | Grafham Water Sailing Club | |
RS Aero 5 3042 | Jonathan BAILEY | Grafham SC | |
RS Aero 5 3073 | Alice LUCY | Rutland Sailing club | |
RS Aero 5 3127 | Fred BARRY | Fred Barry | |
RS Aero 5 3148 | Blake NEWMAN | FGSC | |
RS Aero 7 1 | Oliver RANDALL-MAY | Chichester YC | |
RS Aero 7 1141 | Jonathan RICKELS | Grafham Water SC | |
RS Aero 7 1308 | Ellen CAMPBELL | Draycote Water SC | |
RS Aero 7 1336 | Joe GALLIVAN | Lymington Town Sailing Club | |
RS Aero 7 1400 | Gary FOWLER | Gwsc | |
RS Aero 7 1400 | Gary FOWLER | Gwsc | |
RS Aero 7 1400 | Gary FOWLER | Gwsc | |
RS Aero 7 1415 | Keith ESCRITT | Yorkshire Dales SC | |
RS Aero 7 1589 | Brendan O'LEARY | Island Barn Reservoir Sailing Club | |
RS Aero 7 1785 | Ben HUTTON-PENMAN | Corinthian Otters/Burnham Sailing Club | |
RS Aero 7 1893 | James WALTERS | Gmsc | |
RS Aero 7 1893 | James WALTERS | Gmsc | |
RS Aero 7 2001 | Simon GEYMAN | Datchet Water sailing club | |
RS Aero 7 2001 | Simon GEYMAN | Datchet | |
RS Aero 7 2001 | Simon GEYMAN | Datchet | |
RS Aero 7 2039 | Karl MORLEY | Burton Sailing Club | |
RS Aero 7 2039 | Karl MORLEY | Burton Sailing Club | |
RS Aero 7 2114 | Fernando GAMBOA | Lee on the Solent/CDPA | |
RS Aero 7 2188 | Mark ADDISON | Upper Thames SC | |
RS Aero 7 2204 | Alan MARKHAM | Upper Thames SC | |
RS Aero 7 2439 | Tim HIRE | Royal Lymington YC / Lymington Town SC | |
RS Aero 7 2439 | Tim HIRE | Royal Lymington YC / Lymington Town SC | |
RS Aero 7 2439 | Tim HIRE | Royal Lymington YC / Lymington Town SC | |
RS Aero 7 2441 | Jeff DAVISON | Island Barn Reservoir SC | |
RS Aero 7 2502 | Peter CHAPLIN | Burghfield SC | |
RS Aero 7 2502 | Peter CHAPLIN | Burghfield SC | |
RS Aero 7 2502 | Peter CHAPLIN | Burghfield SC | |
RS Aero 7 2553 | Mark RIDDINGTON | Emswork Slipper SC | |
RS Aero 7 2572 | Andy HILL | Warsash Sc | |
RS Aero 7 2572 | Andy HILL | Warsash SC | |
RS Aero 7 2603 | Ellie CRAIG | Draycote Water | |
RS Aero 7 2603 | Ellie CRAIG | Draycote Water | |
RS Aero 7 2603 | Ellie CRAIG | Draycote water | |
RS Aero 7 2603 | Ellie CRAIG | Draycote Water | |
RS Aero 7 2605 | Mark FOWLER | Gwsc | |
RS Aero 7 2731 | Andrew GREEN | Draycote Water | |
RS Aero 7 2738 | Spike DANIELS | Hayling Island Sailing Club | |
RS Aero 7 2813 | Peter BARTON | Lymington Town SC | |
RS Aero 7 2813 | Peter BARTON | Lymington Town SC | |
RS Aero 7 2813 | Peter BARTON | Lymington Town SC | |
RS Aero 7 2875 | Noah REES | LTSC/ torpoint mosquito sc | |
RS Aero 7 2890 | Andrew RAWSON | Weston Sailing Club | |
RS Aero 7 2890 | Andrew RAWSON | Weston Sailing Club | |
RS Aero 7 2922 | Andrew WISHART | Broadwater SC | |
RS Aero 7 2932 | Pete BLAKEY | Draycote water | |
RS Aero 7 3000 | Steve NORBURY | Warsash | |
RS Aero 7 3005 | Nigel ROLFE | Burghfield SC | |
RS Aero 7 3005 | Nigel ROLFE | Burghfield SC | |
RS Aero 7 3018 | Robin CAIGER | Bough Beech | |
RS Aero 7 3018 | Robin CAIGER | Bough Beech | |
RS Aero 7 3018 | Robin CAIGER | Bough Beech | |
RS Aero 7 3018 | Robin CAIGER | Bough Beech SC | |
RS Aero 7 3020 | Dan KEMBLE | Grafham Water | |
RS Aero 7 3032 | Thomas PENTY | Beaver sc | |
RS Aero 7 3043 | Philip BAILEY | Grafham Water Sailing Club | |
RS Aero 7 3043 | Philip BAILEY | Grafham SC | |
RS Aero 7 3072 | Charlie WARHURST | pennine sailing club | |
RS Aero 7 3072 | Charlie WARHURST | pennine sailing club | |
RS Aero 7 3072 | Charlie WARHURST | pennine sailing club | |
RS Aero 7 3175 | Gareth GRIFFITHS | Island Barn | |
RS Aero 9 2223 | Mark FOX | Lee on Solent SC | |
RS Aero 9 2600 | Greg BARTLETT | Starcross YC | |
RS Aero 9 2600 | Greg BARTLETT | Starcross YC | |
RS Aero 9 2600 | Greg BARTLETT | Starcross YC | |
RS Aero 9 2891 | Chris LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 9 2891 | Chris LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 9 2891 | Chris LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 9 2891 | Chris LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 9 2891 | Chris LARR | Northampton Sailing Club | |
RS Aero 9 3023 | Richard WATSHAM | Starcross YC / RNSA | |
RS Aero 9 3175 | Gareth GRIFFITHS | Island Barn | |
RS Vareo 162 | Nicholas CRICKMORE | Wobyc | |
RS Vareo 162 | Nick CRICKMORE | Waveney and oulton broad | |
RS Vareo 162 | Nick CRICKMORE | Waveney and oulton broad | |
RS Vareo 311 | Ian MACWHINNNIE | Draycote Water SC | |
RS Vareo 407 | Luke FISHER | Emberton Park SC | |
RS Vareo 407 | Luke FISHER | Emberton Park SC | |
RS Vareo 407 | Luke FISHER | Emberton Park SC | |
RS Vareo 407 | Luke FISHER | Emberton Park SC | |
RS Vareo 407 | Luke FISHER | Emberton Park SC | |
RS100 8.4 284 | Ethan DAWSON | Bass sc | |
RS100 8.4 441 | Robert RICHARDSON | RWYC | |
RS300 331 | James PHARE | QMSC | |
RS300 366 | Tom QUAYLE | RBSC | |
RS300 426 | Peter HORN | Burghfield | |
RS300 457 | Sam DAVY | Hykeham | |
RS300 523 | Harry MCVICAR | Draycote water | |
RS300 523 | Harry MCVICAR | Draycote Water | |
RS300 523 | Harry MCVICAR | Draycote water | |
RS300 525 | Mark COOPER | Burghfield Sailing Club | |
RS300 544 | Dave ACRES | Emsworth | |
RS300 556 | Peter MACKIN | Stokes Bay SC | |
RS300 556 | Peter MACKIN | Stokes Bay SC | |
RS600 648 | Alistair FARMAN | Grafham Water | |
RS600 654 | Ian MARSHALL | Oxford SC | |
RS600 670 | Christopher HASLAM | Hickling Broad Sailing Club | |
RS600 8 | Richard SMITH | Wilsonian SC | |
RS600 8 | Richard SMITH | Wilsonian SC | |
RS600 8 | Richard SMITH | Wilsonian SC | |
RS600 815 | Edward BELLAMY | Grafham | |
RS600 868 | Luke HARDY | Notts County | |
RS600 876 | Mark HEALING | KGSC | |
RS600 881 | Ian STONE | Datchet | |
RS600 885 | Simon HIBBERT | notts county | |
RS600 900 | Alex PIGGOTT | Notts County Sailing Club | |
RS600 919 | Jason RICKARDS | Chew valley sc | |
RS600 951 | Michael ISZATT | King George SC | |
RS600 980 | Andy PEAKE | Wilsonian | |
RS600 988 | George SMITH | Bough Beech Sailing Club | |
RS600 988 | George SMITH | Bough Beech Sailing Club | |
RS700 1042 | Pete PURKISS | Grafham Water SC | |
Solo 4040 | Dave GOUDIE | Grafham Water SC | |
Solo 4454 | Stas LAWICKI | Papercourt | |
Solo 4527 | Paul HOAD | Clwb Hwylio Aberdyfi | |
Solo 4551 | Bill HUTCHINGS | Tonbridge Town SC | |
Solo 4679 | Mark FULLER | Papercourt | |
Solo 5138 | Patrick OVERS | Paxton Lakes SC | |
Solo 5158 | Simon CHARLES | Grafham Water | |
Solo 5381 | Fraser HAYDEN | Papercourt SC | |
Solo 5381 | Fraser HAYDEN | Papercourt SC | |
Solo 5586 | Ian WALTERS | Grafham Water Sailing Club | |
Solo 5628 | Colin MATHER | Ripon Sailing Club | |
Solo 5644 | Paul BOTTOMLEY | South Staffs sc | |
Solo 5666 | Andrew BOYCE | Papercourt sailing Club | |
Solo 5782 | Nigel DAVIES | Grafham | |
Solo 5796 | Andy HYLAND | Lymington Town SC | |
Solo 5827 | Ewan BIRKIN-WALLS | Grafham water sailing club | |
Solo 5847 | Jim DRIVER | Draycote Water SC | |
Solo 5850 | Vincent HOREY | Grafham Water Sailing Club | |
Solo 5870 | Chris BROWN | grahfam | |
Sprint 15 1133 | Rhys ATKINS | Grafham Water Sailing Club | |
Sprint 15 1939 | Christian MASH | Grafham Water Sailing Club | |
Streaker 1462 | Paul CARRINGTON | Paxton Lakes Sailing Club | |
Streaker 1462 | Paul CARRINGTON | Paxton Lakes Sailing Club | |
Streaker 1462 | Paul CARRINGTON | Paxton Lakes Sailing Club | |
Streaker 1462 | Paul CARRINGTON | Paxton Lakes Sailing Club | |
Streaker 1462 | Paul CARRINGTON | Paxton Lakes Sailing Club | |
Streaker 1462 | Paul CARRINGTON | Paxton Lakes Sailing Club | |
Streaker 1502 | Phil PRIESTLEY | Yorkshire Dale's Sailing Club | |
Streaker 1681 | Rupert SMITH | Newhaven & Seaford SC | |
Streaker 1947 | Kevin HOLMES | Halifax | |
Streaker 2112 | Neil FIRTH | Banbury Sailing Club | |
Streaker 2126 | Graham SEXTON | RYA | |
Streaker 2126 | Graham SEXTON | Rya | |
Supernova 1230 | Jonny EVERETT | Llangorse | |
Topper 20863 | Joseph ROWE | Draycote water sailing club | |
Topper 30827 | Issy GLAZEBROOK | ASWC Portland | |
Topper 4045 | Michael MACCORMAC | DWSC | |
Topper 4130 | Killian MAGEE | Datchet Water Sailing Club | |
Topper 42004 | Lily SPEED | Itchenor SC | |
Topper 4241 | Emily ORMOND | datchet water sailing club | |
Topper 45047 | Samson CROSS | Crawley Mariners Yacht Club | |
Topper 45170 | Hugo VALENTINE | Chipstead Sailing Club | |
Topper 45770 | Bjorn HANDLEY | Queen Mary/Island Barn | |
Topper 46274 | Harriet SACKER | Burnham Overy Staithe | |
Topper 4671 | Isabelle RANDLE | Datchet Water Sailing Club | |
Topper 46974 | Thomas MACHELL | Chichester YC | |
Topper 46989 | Jadon BROCKDORFF-KENNEDY | Phoenix Outdoor Centre / Queen Mary Sailing Club | |
Topper 46989 | Jadon BROCKDORFF-KENNEDY | Phoenix Outdoor Centre / Queen Mary Sailing Club | |
Topper 47028 | Daniel FLETCHER | Island Barn SC | |
Topper 47101 | Iris SINGLETON | Hollowell SC | |
Topper 47140 | Felix BEDDOE | Oxford and Warsash | |
Topper 47181 | Clem MIDDLE | Draycote Water Sailing Club | |
Topper 47649 | Jibriel BOSTAN | Island Barn | |
Topper 47665 | Joseph MOLE | Papercourt | |
Topper 47792 | Oliver HALE | Poole YC | |
Topper 47863 | Rory CLOW | Island Barn Reservoir | |
Topper 47902 | Henry KOE | South bank sailing club | |
Topper 47954 | Ollie FREEMANTLE | Poole YC | |
Topper 48153 | Leo YATES | Datchet Water Sailing Club | |
Topper 48175 | Maddie CHILDS | Datchet Water Sailing Club | |
Topper 48175 | Maddie CHILDS | Datchet Water Sailing Club | |
Topper 48175 | Maddie CHILDS | Datchet Water Sailing Club | |
Topper 48177 | Reuben HUDSON | Island Barn Sailing Club | |
Topper 48244 | Toby CLINGAN | Staunton Harold SC | |
Topper 48244 | Toby CLINGAN | Staunton Harold | |
Topper 48249 | Rhys GRIFFITHS | Shoreham Sailing Club | |
Topper 4828 | Sebastian LAING | Datchet Water Sailing Club | |
Topper 48587 | Jack HARDY | Island Barn | |
Topper 48587 | Jack HARDY | IBRSC | |
Topper 4859 | Oliver COWELL | Datchet Water Sailing Club | |
Topper 48600 | Edwin CROSS | Crawley Mariners Yacht Club | |
Topper 48652 | Antonio PASCALI | IBRSC | |
Topper 48652 | Antonio PASCALI | IBRSC | |
Topper 48666 | Jo LEAKE | Island Barn Reservoir Sailing Club | |
Topper 48677 | Ted BALL | Draycote Water Sailing Club | |
Topper 48678 | Kaitlyn WYATT | Papercourt SC / Island Barn RSC | |
Topper 48683 | James CROSSLEY | Datchet | |
Topper 48683 | James CROSSLEY | Datchet | |
Topper 48683 | James CROSSLEY | Datchet Water Sailing Club | |
Topper 48692 | Megan THOMSON | Island Barn Reservoir Sailing Club | |
Topper 4871 | William LEWIS | Dachet Water Sailling Club | |
Vortex 2014 | Jonathan CARTER | Rickmansworth Sailing Club | |
Vortex 2014 | Jonathan CARTER | Rickmansworth Sailing Club | |
Waszp 2703 | Ed HIGSON | Imperial Sailing | |
SINGLEHANDER - 500 ENTRIES |
If your name is not on this list, you have not completed all the stages of the entry process AND/OR we are still waiting for your entry fee to clear. Please login into your account to finalise your entry
2019/20 SERIES | |
Draycote Dash | 23/24 November 2019 |
Datchet Flyer | 7/8 December 2019 |
Brass Monkey | 27 December 2019 |
Grafham Grand Prix | 29 December 2019 |
Bloody Mary | 11 January 2020 |
King George Gallop | 26 January 2020 |
Tiger Trophy | 1/2 February 2020 |
Oxford Blue | 15 February 2020 |
Prize Giving | 29 February 2020 |
The Selden SailJuice Winter Series is based around the UK's biggest winter handicap events. Sailors from many different dinghy fleets now consider this series as one of the main goals of their winter racing. With great prizes on offer, it attracts some of the best sailors in the country to compete against each other. The series is managed by SailRacer.