More...

Volunteers

Twitter

Twitter #RYAyouths

14 Races
 
18 Races
 
14 Races
14 Races
 
14 Races
 
14 Races
 
Mobile
Totals : 216 Entries, 4 Nations, 282 Athletes, 0 Coaches
29ER Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
GBR 1122Emma PHILLIPS
Katie ROLLINSON
Starcross YC/rtyc
Plymouth Youth
GBR 1287Andrew KILBURN
Calum HEALEY
Notts County S C / Rutland S C
Sutton S C / Rutland S C
GBR 1702Hugo ANDREWS
Elliot SPENSLEY-CORFIELD
Hayling Island Sailing Club
Hayling Island Sailing Club
GBR 1784James GRUMMETT
Daniel BUDDEN
Burwain SC
Leigh & Lowton SC
GBR 1859Anna PRESCOTT
Jess EALES
Hayling Island / Lymington Town
Hayling Island / Royal Lymington
GBR 1895Stirling TAYLOR
Chay TAYLOR
Burnham Sailing Club
Burnham Sailing Club
GBR 1908Felix CROWTHER
Paddy KEECH
Qmsc
Bough Beech SC
GBR 2024Luke BERRY
Henry MORLEY
Rutland
Rutland
GBR 2027Rob LOVERIDGE
Emma LOVERIDGE
Draycote Water
Draycote Water
GBR 2040Jane FURNESS
Ellie HIDE
Draycote Water
Yorkshire Dales
GBR 2046Gus DIXON
Henry CUNNISON
Royal Harwich YC
Hayling Island SC
GBR 21Owen BOWERMAN
Morgan PEACH
Hisc
Royal Torbay YC
GBR 2117Ed CONNELLAN
Matthew RHODES
Rutland SC
Rutland SC
GBR 322Ben SWYER
William TARN-CHAPMAN
Coniston
Derwent Reservoir Sailing Club
GBR 394Phoebe CONNELLAN
Harriet WARD
Rutland
Hayling Island Sailing Club
GBR 704Barnaby BLACKSTONE
Guy WILKINSON
Hayling Island
Hayling Island
GBR 983Tom JEFFERY
Luke RAYNER
Burton Sailing Club
Burton Sailing Club
GBR 1509Phoebe WARREN
Lucy HARRIS
Emsworth
Queen Mary Sailing Club
GBR 1661Ben JENNINGS
Marcus TRESSLER
Rutland SC
Rutland
GBR 1194Tom METHVEN
Rob LLOYD
Plymouth Youth Sailing
Plymouth Youth Sailing
GBR 1196Charlotte HOOPER
Molly BROWN
Royal Burnham Yacht Club
Royal Burnham Yacht Club
GBR 1323Lawrence LOGAN
Thomas CLAYTON
Notts County
Yorkshire Dales Sailing Club
GBR 1324Murray HAMPSHIRE
Chris BREWER
Papercourt
Parkstone
GBR 1510Jess HAMMETT
David BRAND
Hayling Island Sailing Club / Papercourt Sailing Club
Hayling Island Sailing Club
GBR 1972Josh BELBEN
Robert MASTERMAN
Stokes Bay SC
Hisc
GBR 2018Ruth ALLAN
Alice MASTERMAN
Emsworth SC
Hisc
GBR 2025Matt VENABLES
Will ALLOWAY
Sutton
Rutland
GBR 2113Lauren MILES
Charlie DARLING
Hisc
Hisc
GBR 2121Curtis MEARNS
Jamie CATCHPOLE
Leigh And Lowton SC
Leigh And Lowton SC
GBR 2175Dan VENABLES
Finn MURPHY
Sutton
Portishead
GBR 382Paris THOMAS
Jamie JOBSON
Paignton Sailing Club
Rtyc
GBR 470Matt HILL
Marcus PAYNE
Hisc
Hisc
GBR 1249Kim MAY-PAPAILIOU
Piers HUGH SMITH
Poole YC
Oxford SC
GBR 1960Vikki PAYNE
Stephanie 0RTON
Emsworth SC
Chichester Yacht Club
GBR 2111HELM NEEDED
Not Sailing

Hisc
GBR 2122Christopher COWAN
Thomas GOODBOURN
Porchester
Burghfield
GBR 2128Annie STYLIANIDES
Stylianides IZZIE
Dovey Yacht Club
Dovey Yacht Club
GBR 8Mimi EL-KHAZINDAR
Ben BATTEN
Royal Lymington Yacht Club
Lymington Town SC
GBR 1285William HIDE
Dominic DANIEL
Yorkshire Dales
Yorkshire Dales
International IRL 2026Sean DONNELLY
Tadgh DONNELLY
National Yacht Club
National Yacht Club
International NZL 2174Markus SOMERVILLE
Jack SIMPSON
Wakatere Boating Club
Wakatere Boating Club
GBR 780Katie MUNRO
Beth HURST
Royal Findhorn Yacht Club
Royal Findhorn Yacht Club
GBR 1903Cameron KITSON JONES
Neil HUNTER
Lochcarron Sailing Club
Arran Junior Sailing Club
GBR 1905Rory HUNTER
Fraser KITSON JONES
Arran Juniour Sailing Club
Lochcarron Sailing Club
GBR 2023Rory ROSE
Callum SYMMONS
Aberdeen & Stonehaven Yacht Club
Aberdeen & Stonehaven Yacht Club
GBR 2045Gillies MUNRO
Daniel HARRIS
Rfyc & Findhorn Marina
Rfyc & Findhorn Marina Boat Club
GBR 2172Lewis MARR
Aaron MURRAY
Largs Sailing Club
Loch Earn Sailing Club
GBR 472Philippa BENSON
Caitlin ROSS
Solway Yacht Club
Solway Yacht Club
GBR 872Lindsay JOHNSTONE
Andrew MITCHELL
Largs
Rya
GBR 1971Laura ELLIS
Catherine ELLIS
Royal Findhorn Yacht Club
Royal Findhorn Yacht Club
GBR 1505Tilly JAMES
Rebecca MORRIS
New Quay YC
Shrewsbury SC
GBR 1902Rowan EDWARDS
Daniel BLIGHT
Pwllheli SC
Pwllheli
GBR 325Tommi COODE
James GUINAN
Mumbles
Llyn Brenig
GBR 931Alex JOESBURY
Emlyn WILLIAMS
Pwllheli
Port Dinorwic
29ER - 54 ENTRIES

420 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
GBR 53958Annabel VOSE
Charlotte ASHWORTH
Royal Lymington
Hayling Island Sailing Club
GBR 53644Rory MCKENZIE
Midge WATKINS
Ogston
Poole Yacht Club
GBR 53966Jemima LAWSON
Lily SUMMERS
Emsworth Sailing Club
Emsworth Sailing Club
GBR 54853Annabel CATTERMOLE
Bryony BENNETT-LLOYD
Welwyn Garden City SC
Hickling Broad
GBR 50031Rebecca BRYANT
Anna PROTHEROE
Annandale
Llsc
GBR 54782Joanne FOSTER
Heather SWORD
Loch Tummel SC
Loch Tummel SC
420 - 6 ENTRIES

LASER Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
GBR 200889Andrew BRIDGMAN Guernsey Yacht Claub
GBR 177569Callum LAMBOURN Swarkestone
GBR 194660Tobias HAMER Stokes Bay
GBR 195064Matthew ALDOUS- HORNE Fishers Green
GBR 197701Jamie DIAMOND Warsash SC
GBR 198904Andrew GREEN Llsc
GBR 200684Matthew HALL Warsash/rlyc
GBR 204211Oliver GROVES Beaver S. C.
GBR 202315Hector SIMPSON Yorkshire Dales SC
GBR 174680Will HARRIS Queen Mary Sailing Club
GBR 190614Toby WOODINGS Carsington
GBR 191297Luke COWLING Yeadon SC / Yorkshire Dales SC
GBR 200888Henry WETHERELL Beaver SC
GBR 204007Harry BLOWERS Gurnard Sailing Club
GBR 204537Jack PREECE Cardiff Bay Yacht Club
GBR 204539Michael BECKETT Solva
LASER - 16 ENTRIES

RADIAL Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
GBR 198896Reuben MURPHY Portishead
GBR 162829Gareth STAPLES-JONES Leigh & Lowton SC
GBR 165292Joe WOODLEY Royal Lymington
GBR 179795Samuel MCKAY Swarkestone Sailing Club
GBR 179851Charlie LINSELL Waldringfield SC
GBR 186128Isaac MARSH SCammonden
GBR 186841Josh CLARKE Minnis Bay/broadstairs Sailing Club
GBR 190698Laura CARVETH-MARSHALL Yorkshire Dales
GBR 193247Will SELLERS Oxford
GBR 193494Jack ROCKETT Rvyc,rlymyc,bsc
GBR 194124James SKULCZUK Medway / Bewl / Hisc
GBR 194335Thomas SCOTT Brightlingsea SC
GBR 195318Jessie WELLBOURN HESP Ogston SC
GBR 195817Oliver DAVENPORT Redesmere SC
GBR 198604Jamie PURCELL Redesmere
GBR 198827Jacob FARREN-PRICE Rlymyc/spinnaker
GBR 198883Alice BURFORD Fowey Gallants
GBR 198905Josh STONE Burghfield SC / Hisc
GBR 200999Anna CARPENTER Elton SC
GBR 201020Adam STONE Burghfield SC / Hisc
GBR 201173Anthony PARKE Hisc/mrsc
GBR 201361Ollie SELLERS Oxford
GBR 201587Sophie OTTER Hollowel SC L // Hayling Island SC
GBR 201625Geoffrey SHERWOOD Hisc
GBR 201836Tom FENEMORE Barnt Green
GBR 202176Daniel WIGMORE Middle Nene
GBR 202465Edward JONES Cvlsc
GBR 202470Ellie CUMPSTY Chew Valley Lake SC
GBR 203966Simon WEATHERSPOON Derwent Reservoir SC
GBR 204125Katie DABSON Grafham Water/ Hisc
GBR 204203Ross MACKLEY R. Lym. Y. C.
GBR 204206Kieran HILL SCaling Dam
GBR 204679Alex COLLINS Bolton SC, South Shields SC
GBR 204765Tom JOICE Brancaster Staithe SC,Norfolk Broads YC
GBR 204885Chris WHITE Beaver Sailing Club
GBR 173742Michael CALVERT Salcombe YC
GBR 204884Harry STAINFORTH Beaver Sailing Club
GBR 204122Sam WHALEY Swanage Sailing Club
GBR 198859Clementine THOMPSON Guernsey Yacht Club
GBR 193702Georgie HOUSTON Hayling Island
GBR 201651Niall HOUSTON Hayling Island
GBR 169045Quentin BES-GREEN Wilsonian Youth Racing Squad
GBR 161659Ella METHVEN Rnsa
GBR 176Tadhg OFARRELL Wsc/rlyc
GBR 17671Fionn OFARRELL Wsc/rlyc
GBR 178210Sam TWEEDLE Emsworth SC
GBR 184211Simon GEORGE Great Moor Sailing Club
GBR 184214Alex WOODS Leigh And Lowton
GBR 193713Robbie ROBINSON Royal Navy
GBR 194412Cameron ALLEN Emsworth
GBR 194678Joe HENDERSON Sunderland Yacht Club
GBR 195113Guy BRACEY Carsington
GBR 195294Iona DIXON Docklands Sailing & Watersports Centre
GBR 195357Matthew STEPHENS Burghfield/hisc
GBR 197716Alice WOODINGS Carsington
GBR 197899Karyna MANUEL Grafham/rlym
GBR 198164Georgina POVALL Hickling Broad
GBR 201126Freddie VERBURGT Datchet SC
GBR 201561Ellie BROWN Beaver SC
GBR 201666Freddie CHIDDICKS Alton Water SC, Brightlingsea SC
GBR 202461Rheanna PAVEY Stour SC/alton Water SC
GBR 202464Will ROBINSON Rutland Water
GBR 203001Georgia BOOTH SCaling Dam SC
GBR 204065Adam RUSS Redesmere
GBR 204766Callum DIXON Docklands Sailing & Watersports Centre
GBR 169155Hugh BRAIDWOOD Beccles Amateur Sailing Club
GBR 173611Fraser WOODLEY Burghfield/royal Lymington
GBR 176839Lottie HARLAND Burghfield SC / Hisc
GBR 181586Rebecca GRIMSHAW Swarkestone Sailing Club
GBR 183469Andrew ROBINSON Dovestone S.c.
GBR 195038Clare PETERSON Itchenor SC
GBR 198434Jack HANSLOPE Beaver SC
GBR 199438Johanna ASPLUND
GBR 200043Samuel GRIMSHAW Swarkestone Sailing Club
GBR 201629Hamish STREETER Hayling Island SC
GBR 201940Alistair GOODWIN Haversham Sailing Club
GBR 202467Meg BACKHOUSE Yorkshire Dales SC
GBR 203973Daniel MARTIN Queen Mary Sailing Club
International SRB 198821Luka TOSIC Gemax
International SRB 198839Tara TOSIC Jk Gemax
GBR 199441Calum TAIT Asyc & Loch Earn
GBR 195246Niccolo VETTA Annandale
GBR 184324Jessica MILFORD Loch Tummel SC
GBR 204018Dugal WILSON Loch Venachar Sailing Club
GBR 204022Rory WILSON Loch Venachar Sailing Club
GBR 171774Alex STILL Largs SC
GBR 184295Fin MACAULAY SMITH Lochcarron Sailing Club
GBR 185702Ross MACLEAN Largs
GBR 186695Sophie TAYLOR Clyde Cruising Club
GBR 195034Tom GRAHAM Craignish Boat Club
GBR 200023Emma PALMER Rfyc
GBR 200872Jack AITKEN Rncyc
GBR 202071Katie MILFORD Loch Tummel SC
GBR 203967Lewis SMITH Royal Forth Yacht Club
GBR 193262Rosalind DUNLOP Largs SC
GBR 195779Jamie CALDER Loch Tummel SC / Rfyc
GBR 201750Dean MALCOLM Largs
GBR 204205Iain MCLAUGHLAN Largs
GBR 133610Angus RICHARDSON Craignish Boat Club
GBR 192835Ross SLATER Chanonry Sailing Club
GBR 200260Will CREAVEN Cbyc
GBR 202466Rhiannon MASSEY Grafham Water / Tenby SC
GBR 204209Daniel JONES Mumbles Yacht Club
GBR 197309Alexander Paul JARDINE Shotwick Lake
GBR 153740Chelsea JACKSON Llyn Brenig
GBR 184951William THOMAS Teifi Boat Club
GBR 194877Francesca MURPHY Fishguard Bay Yacht Club
GBR 195986Aled GODDARD Bala SC/pwllheli SC
GBR 197633James BOWLER Shotwick Lake Sailing Club/pwllheli Sailing Club
GBR 202432Thomas WILLIAMS Shotwick SC
GBR 203906Frankie DICKENS Mumbles Yacht Club
GBR 204123Tom JOESBURY Pwllheli / Leigh And Lowton
GBR 204536Matt WHITFIELD Penarth YC/cbyc
GBR 204538Ellie MEOPHAM Fishguard Bay Yacht Club
RADIAL - 114 ENTRIES

RSX Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
GBR 703Noelle FINCH Bcyc
GBR 719Emma LABOURNE North Lincs & Humberside Sailing Club
GBR 980Lewis MAY Nlhsc
GBR 982Jordan HOWRAM Nlhsc
GBR 808Robert GRIFFITHS North Lincs And Humberside Sailing Club
GBR 223Sebastian ROUND Calshot Beach
GBR 49Joe BENNETT
GBR 561Imogen SILLS Roadford
GBR 62Adam PURCELL
GBR 748Max BUSHELL North Lincs & Humberside Sailing Club
GBR 749Robert YORK Covenham
GBR 926Kieran MARTIN Carsington
GBR 956Saskia SILLS Roadford
GBR 96Emma WILSON Wpnsa
GBR 983Matthew BARTON
GBR 714Emily HALL Notts County Sailing Club
GBR 759Dean HARGREAVES Loch Insh
GBR 7810Tristan LEVIE
GBR 889Natalie MCWILLIAMS Rncyc
GBR 850Holly MACPHAIL
RSX - 20 ENTRIES

SPITFIRE Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
GBR 106Oliver KING
James KING
Brightlingsea Sailing Club
Brightlingsea Sailing Club
GBR 159Victoria AKHURST
James DODD
Netley Sailing Club
Royal Lymington Yacht Club
GBR 160James HENSON
Olivier GREBER
Weston SC
Pevensey Bay SC
GBR 28Sam BARKER
Josh O'BRIEN
Castle Cove Sailing Club
Castle Cove Sailing Club
GBR 220Maddy ANDERSON
Harry WILLETT
Brightlingsea SC
Minnis Bay
GBR 145Tom BRITZ
Abbie HEWITT
Royal Lymington Yacht Club
SPITFIRE - 6 ENTRIES

If your name is not on this list, you have not completed all the stages of the entry process AND/OR we are still waiting for your entry fee to clear. Please login into your account to finalise your entry

Social
Schedule
Register

For all the latest news and an alert when online entry opens, sign up here with your email address:

Manage Your Entry

If you already have entered you can login to retrieve your details and manage your entry, using details emailed when you entered.

EntryID
Password

 

Hide me
Powered by SailRacer
Results